PR článek

Alca plast je Českým lídrem kraje Praha


Ocenění Českým lídrů

Firma Alca plast, největší český výrobce sanitární techniky, včera získala další ocenění do sbírky. Zatímco loni se stala její výkonná ředitelka Radka Prokopová Manažerkou roku, letos se firma prosadila ve velké konkurenci 263 jiných společnost a stala se historicky prvním Českým lídrem krajem Praha.

Ocenění pro výhradně české firmy s výbornými výsledky

Soutěž Ocenění českých lídrů letos poprvé ocenila ryze české firmy vlastněné ze 100 % českými občany. Vítězem v Praze a novým Českým lídrem se stala firma Alca plast. Prosadila se v konkurenci 263 dalších společností. Ocenění převzal spolu s manželkou Radkou Prokopovou generální ředitel společnosti, František Fabičovic.

Prvního místa od poroty si neskutečně vážíme už proto, že výsledky byly hodnoceny hned několika finančními ukazateli. Vítězství je zadostiučiněním naší dlouholeté tvrdé práce," řekl Fabičovic.

Firmu Alca plast si zákazníci už téměř dvacet spojují s kvalitou, funkčností i designovým provedení jejích výrobků.Ve své sbírce již má i ocenění za design Red Dot Award za flat tlačítka a rovněž GAIA AWARD za ekologické splachování.

Ocenění českých lídrů má za sebou letos první ročník. Jeho porota z původních třinácti set padesáti nominovaných firem ze všech krajů vybrala čtrnáct výherců, kteří si vyslechli výsledky v sídle společnosti Microsoft v Praze.

Jak vzniká český lídr

Společnost Alca plast vznikla už v roce 1998 jako pravá rodinná česká firma. Dnes má šest dceřiných společností v zahraničí a exportuje do více než 40 zemí světa. Alcaplast je největším výrobcem sanitární techniky ve střední a východní Evropě, vyrábí více než 700 výrobků – ventily, sifony, moduly, žlaby, vpusti, WC sedátka a další příslušenství.

publikováno: 14. 6. 2017
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.