PR článek

Bezdotyková tlačítka Night Light z české dílny zazářila v prestižní soutěži


Alcaplast

V pátek 9. března se uskutečnilo slavnostní předávání cen prestižní soutěže iF Design Award 2018. Během ní na sebe strhla vlnu pozornosti moderní bezdotyková tlačítka Night Ligh z dílny českého výrobce Alcaplast. Porota o počtu 63 odborníků rozhodla, že tlačítka jsou natolik inovativní, že si zaslouží první cenu v kategorii Product v sekci Koupelny.


Prestižní klání iF Design Award 2018 má své vítěze

Soutěž iF Design Award byla založena již v roce 1953. Od samých počátků je hlavním cílem soutěže ocenit excelentní světový design. Úspěch v tomto klání je významnou událostí, jelikož vítězné produkty musí splňovat náročná kritéria. Ta jsou zaměřena na ekologičnost, funkčnost i obnovitelnost.

iF Design Award

Úspěch v anketě tak svědčí o světovém zájmu, který je důkazem inovativního a kvalitního provedení. Zisk ocenění je klíčem k otevření nových trhů a možností, jak se dostat do povědomí zahraničních médií. To se českému výrobci Alcaplast díky novým bezdotykovým tlačítkům Night Light bezpochyby podařilo.

 Alcaplast2 

Slavnostní předání proběhlo 9. března v impozantní budově BMW Welt v Mnichově. Zúčastnilo se na 2 tisíce hostů ze 40 států světa.

V čem tkví úspěch tlačítek Night Light?

Moderní tlačítka Night Light z dílny českého výrobce Alcaplast doplňují úspěšnou řadu FLAT. Zákazník se sám podílí na jedinečném vzhledu tlačítek, může sladit barevnost podsvícení a využít i dalších funkcí. Inovativní bezdotyková tlačítka doplní moderní vzhled toalety či koupelny.

Jsou určena pro předstěnové instalační systémy, jsou vybavena podsvícením a vyrobena z černého skla. Tlačítka oslovila desítky odborníku v soutěži iF Design Award 2018 právě pro svou inovativnost, snadnou údržbu, variabilitu i snadné používání pouhým přiblížením ruky.

Night-light-tecky

Vítězná bezdotyková tlačítka Night Light

Oceněný výrobce Alcaplast neskrýval radost

Úspěch v světové prestižní soutěži potěšil všechny z firmy Alcaplast. Radost neskrývala ani výkonná ředitelka společnosti Radka Prokopová: „Máme ohromnou radost. O to větší, že poslední roky posouváme vnímání našich produktů nejen jako vysoce kvalitních, ale také s prémiovým designem.” Vzápětí dodala, že o funkčnosti a designu tlačítek Nigh Light vedli dlouhé diskuze. I proto je úspěch potěšil, dokázal totiž, že výsledná volba byla správná a potvrzena porotci světového formátu.

 Alcaplast výherci

Nadšení a radost projevil také obchodní ředitel Petr Zelinka. “Tlačítka Night Light se na pódiu prezentovala vedle takových velikánů, jakými jsou stroje z dílny BMW, Ferrari nebo produkty značek Grohe, Samsung či Apple. Překvapilo mě, že z našeho odvětví sanitární techniky moc oceněných nevzešlo. Z České republiky byl Alcaplast snad jediným zástupcem,“ dodává.

Vítězné produkty budou k vidění na na výstavě HafenCity v Hamburku. Zde budou představeny odborné i laické veřejnosti. Podrobnější informace o tlačítkách Night Light a dalších produktech naleznete na internetových stránkách firmy Alcaplast.

publikováno: 13. 3. 2018
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.