Čištění střech pomůže od mechu i dalších nečistot. Má smysl nejen před prodejem domu!


čištění střech_1

O materiálech pro pokládku střech toho bylo napsáno již mnoho. Málokdo si však uvědomuje, že je střechu také potřeba udržovat v dobré kondici a čas od času ji čistit – ať už se tak rozhodneme pro svůj dobrý pocit, při generálním úklidu nebo například před prodejem domu. Čištění střechy je však činností, kterou byste rozhodně měli přenechat profesionálům.

Do čištění střech se sami nepouštějte

Dlouholeté nánosy nečistot, listí, střecha porostlá vrstvou mechu či jinými organismy – to vše jsou věci, které obvykle nevypadají příliš dobře. V případě například zanesených okapů mohou mít dokonce významný vliv na funkčnost celého systému. Řešení je přitom jednoduché – kontaktovat specializovanou firmu, která se o vše okolo čištění střechy postará.

 

Jak zjistím cenu za čištění střechy?

Pokud o čištění střechy uvažujete, ale bojíte se toho, protože s ním nemáte zatím žádnou zkušenost, vězte, že je to jednoduché. Stačí zavolat Umyjemto.cz a domluvit se na testu čištění vaší střechy zdarma. Během této zkoušky, kdy specialisté provedou čištění střechy na vzorku asi jednoho metru čtverečního v případě, že je střecha snadno dostupná, vám pak snadno nacení čištění celé střechy a poskytnou případné další poradenství. 

Celé čištění střechy přitom probíhá naprosto šetrně. Pracovníci v žádném případě nešlapou po střeše, ale na těžko dostupná místa se dostávají výhradně za pomoci speciálních konstrukcí. Rozhodně se tak nemusíte bát, že by vaše střešní krytina přišla k úhoně.

Čištění střechy doplňte o čištění fasády

Nejde ale jen o samotné čištění střechy jako takové – správná firma specializující se na čištění střech by vám měla nabídnout ještě takzvaný mikrobiální nástřik, který bude vaši střechu chránit před dalším znečištěním. V případě firmy Umyjemto.cz se můžete spolehnout nejen na tuto povrchovou úpravu vaší vyčištěné střechy, ale také na tříletou záruku na ochranu před napadením organismy. U čištění fasád, které společně s například čištěním dlažby také provádí, firma poskytuje záruku dokonce až v délce pěti let.

Více informací nejen o čištění střech, ale také čištění dlažeb, fasád a odstraňování graffiti najdete na www.umyjemto.cz

Jak může vypadat čištění dlažby. Uznejte, má to smysl!

publikováno: 2. 9. 2016
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.