Accu Machines s.r.o.: kovovýroba, výroba strojů a řezání laserem, Poděbrady

Počátky společnosti Accu Machines s.r.o. se sídlem v Poděbradech sahají až do roku 1910. V současnosti stojí ve vedení již čtvrtá generace majitelů. Společnost se specializuje na kovovýrobu a výrobu speciálních strojů a technologií různého zaměření, které dodává řadě tuzemských i zahraničních klientů. Díky širokému portfoliu produktů se společnost zabývá zakázkovými pracemi, stejně jako výrobou automatických výrobních linek či velkoobjemových chladících-vyzrávacích boxů, které se používají v potravinářství či průmyslové výrobě.

Stroje Accu Machines se sestavují klientům na míru

Společnost Accu Machines s.r.o. z Poděbrad má bohaté zkušenosti s výrobou mnoha různých druhů jednoúčelových strojů, mezi které patří například zrací komory, volumetrické plničky, laboratorní vany či mycí tunely a další. Většina produktů existuje v základním modelu, k jehož výrobě se následně přistupuje individuálně podle potřeb klienta.

Technologicky vyspělé mycí tunely

Mycí tunely značky Accu Machines se používají v procesu výroby baterií po odstranění kyseliny z povrchu baterie. Součástí tunelu je také průběžný dopravník, jehož úkolem je posunovat baterie směrem k následujícímu pracovišti. U vstupu do stroje je nainstalovaný rozřazovač, který mezi bateriemi vytváří dostatečné rozestupy, aby bylo možné jednotlivé kusy pečlivě omývat. Samotné mytí je vícefázové a probíhá s pomocí silného proudu vody a jemných rotujících kartáčů.

Accu Machines s.r.o.: důraz na kvalitu i bezpečnost

Stroje z produkce společnosti Accu Machines s.r.o. Poděbrady se pyšní špičkovými parametry na základě nejaktuálnějších poznatků z oboru kovovýroby či řezání laserem. Ve zracích komorách Acuu Machines například nechybí funkce jako regulace vlhkosti, předehřev vody, regulace teploty či přisávání vzduchu při oxidaci. Zároveň splňují přísné bezpečnostní standardy a jsou vyrobeny z velmi kvalitních materiálů.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Inovativní přístup k vývoji a výrobě strojů
• Profesionální a osobní přístup ke každé zakázce
• Orientace na kovovýrobu pro zahraniční trhy
• Široké portfolio vyráběných jednoúčelových strojů