ADU.CZ: služby v oblasti audiu, daní a účetnictví, Malenice

Společnost ADU.CZ působí v oblasti auditu, účetnictví, daní a profesního vzdělávání. Své služby poskytuje pro obce, firmy i příspěvkové a neziskové organizace. Na trhu existuje již přes 20 let, od roku 2001 je zapsaná v Komoře auditorů České republiky jako auditorská společnost s číslem oprávnění 368. Sídlo firmy se nachází v jihočeské obci Malenice, služby však poskytuje klientům z Prahy, Jihočeského a Plzeňského kraje i dalších lokalit.

Auditorská činnost

Společnost ADU.CZ se specializuje na provádění auditů – statutárních, forenzních a dalších. Statutární audity provádí pro společnosti, které mají povinnost mít účetní závěrku ověřenou auditorem. Své služby zajišťuje i společnostem, které chtějí auditem výsledků prezentovat svou důvěryhodnost. Společnost ADU.CZ vypracuje profesionální audity, jejichž výstupem je auditorská zpráva. Audit roční uzávěrky pak chápe jako výsledek celoroční práce s klientem.

Společnost provádí také forenzní audity, na které se přistupuje při podezření na zpronevěru či neadekvátní výdaje. Vstupem forenzních auditů je dopis managementu firmy o výsledku šetření. Provádí i přezkoumání hospodaření obcí, ověření účetní závěrky či kontrolu čerpání dotací. Společnost ADU.CZ využívá při auditorské práci specializovaný software, který při použití zkušeným a kvalifikovaným auditorem zajistí kvalitu a efektivitu výstupu. V případě specifických požadavků na vypracování auditu či jakýchkoliv dotazů společnost se sídlem v obci Malenice kontaktujte.

Vedení účetnictví a daňové poradenství

Kromě zpracování auditů se společnost ADU.CZ zaměřuje také na zpracování daní a vedení účetnictví pro firmy, obce i neziskové a příspěvkové organizace. Společnost je také členem Komory certifikovaných účetních. Postará se o vedení klasického i jednoduchého účetnictví, daňové evidence či zpracování mzdové agenty.

Lektorská činnost a profesní vzdělávání

V čele pracovního týmu ADU.CZ stojí Ing. Simona Pacáková, která řadu let působí jako auditor, daňový poradce a soudní znalec v oboru ekonomika. Je také dlouholetým lektorem v oblasti profesního vzdělávání. Spolupracuje se školicími agenturami po celé České republice a poskytuje profesní vzdělávání v oblastech daní i vedení účetnictví, a to jak pro firmy, tak obce či neziskové organizace.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Zpracování auditů pro firmy, obce i organizace
• Kompletní vedení účetnictví a daňové poradenství
• Lektorská činnost a profesní vzdělávání pod vedením zkušeného lektora
• Zajištění auditorských a účetních služeb pro klienty z Prahy, Jihočeského a Plzeňského kraje a dalších oblastí