Agentura ENS s.r.o.: celoživotní vzdělávání a školení zaměstnanců, Ústí nad Labem

Chcete se v dospělosti vzdělávat nebo rekvalifikovat na nový druh zaměstnání? Agentura ENS vám pomůže nabýt nové znalosti a zkušenosti. Společnost z Ústí nad Labem se již 15 let specializuje na celoživotní vzdělávání a rekvalifikační kurzy. Agentura organizuje semináře, školení, vzdělávací kurzy i konference. 

Semináře, školení a kurzy pro technické a ekonomické obory

Zkušení lektoři poskytnou firmám doškolovací kurzy nebo revizní aktiva pro odborné profese. Společnost připraví pro klienta rekvalifikační kurzy na míru podle specifických požadavků přímo v jeho sídle. V případě zájmu zorganizuje tematické odborné exkurze a výstavy pro další vzdělávání zaměstnanců.

 Agentura ENS z Ústí nad Labem se primárně zaměřuje na technické a ekonomické profese. Rekvalifikační kurzy jsou určeny pro pracovníky ve strojírenství, stavebnictví, vyhrazená technická zařízení související s elektrem, plynem, výtahy a zdvihacími zařízeními. Důležitou složkou celoživotního vzdělávání je také bezpečnost práce. Semináře a školení vycházejí z nejnovějších požadavků a norem. Školitelé prostřednictvím seminářů či konferencí předají potřebné znalosti i v oblasti dopravy, životního prostředí, legislativy a logistiky.

Rekvalifikační kurzy na míru

Vzdělávací agentura ENS spolupracuje s kvalifikovanými lektory s dlouholetou profesní i pedagogickou praxí, kteří ochotně předají dál své bohaté zkušenosti. Společnost nabízí nejen celoživotní vzdělávání, ale také technické konzultace a poradenství ve vybraných profesích.  Mezi školiteli jsou revizní technici, inspektoři a odborníci z Čech i Německa.