Agentura PŘEKLADY A TLUMOČENÍ s.r.o.: překladatelské a tlumočnické služby, Praha

Potřebujete zajistit překlad odborného nebo komerčního textu nebo hledáte profesionálního tlumočníka? Obraťte se na profesionální agenturu PŘEKLADY A TLUMOČENÍ s.r.o., která zajišťuje překladatelské a tlumočnické služby všech světových jazyků. Firma sídlí v hlavním městě Praha a své služby poskytuje klientům z celé republiky. Klade důraz na stoprocentní kvalitu, včasné dodání a srozumitelnost přeložených materiálů.

Překladatelské služby na vysoké úrovni

Potřebujete zajistit kvalitní překlady z nebo do cizích jazyků? Obraťte se na pražskou agenturu, která se kromě samotných překladů postará také o korektury překladů, soudní ověřování, zajištění apostily či přípravu titulků. Překlady zajišťuje s důrazem na vysokou kvalitu. Agentura garantuje jejich včasné dodání. K překladům využívá i rodilé mluvčí, ověřené překlady některých typů dokumentů pak může vyhotovit obratem. Samozřejmostí je diskrétnost a důraz na ochranu proti zveřejnění a zneužití dokumentů.

O tlumočení se postarají vyškolení tlumočníci

Pokud hledáte profesionální tlumočníky, kteří pro vás zajistí tlumočnické služby vysoké kvality, obraťte se na agenturu PŘEKLADY A TLUMOČENÍ s.r.o. Firma zajistí jakékoliv tlumočení, od jednoduchých telefonních rozhovorů přes odborná školení po obchodní jednání. Firma zajistí jak simultánní, tak konsekutivní tlumočení. V případě simultánního tlumočení agentura využívá moderní tlumočnickou techniku s ISO certifikátem.