AK sportovní trofeje: prodej sportovních pohárů, medailí a diplomů, Ostrava

Organizujete sportovní událost a potřebujete zajistit výrobu kvalitních sportovních trofejí? Obraťte se na firmu AK sportovní trofeje se sídlem v Ostravě, která se na výrobu a prodej pohárů, medailí, diplomů a dalších trofejí zaměřuje řadu let. Firma byla založena již v roce 2003. Pro lepší kontakt se zákazníkem se před nějakou dobou přestěhovala právě do Ostravy. Prodejnu najdete na adrese Výstavní 3242/49b. Obchod se sportovními trofejemi je otevřen od pondělí do čtvrtku v době od 9:00 do 16:00 a v pátky od 9:00 do 14:00 hodin.

Sportovní poháry v různých cenových hladinách

Ať už potřebujete zajistit dodávku sportovních pohárů pro neformální soutěž, nebo naopak pro prestižní soutěž, využijte služeb firmy AK sportovní trofeje. Ta nabízí sportovní poháry různých velikostí, tvarů a z různých materiálů. Poháry jsou často vyrobeny z kombinace kovu, plastu a mramoru. K dispozici jsou i exkluzivní velké poháry. Sportovní poháry lze doplnit o štítek s textem.

Sportovní trofeje – poháry, medaile i věnce

Kromě oblíbených sportovních pohárů se firma AK sportovní trofeje zaměřuje na výrobu a prodej řady dalších trofejí. V nabídce najdete například sportovní věnce, medaile, papírové diplomy, dřevěné plakety, figurky, stuhy, keramické emblémy a další. Firma se zaměřuje také na výrobu reklamních, dárkových a upomínkových předmětů. Po domluvě zajistí výrobu hrnků, přívěsků, klíčenek a jiných předmětů.

Sportovní trofeje na míru

Rodinná firma AK sportovní trofeje z Ostravy se zaměřuje na zakázkovou výrobu trofejí. Máte specifické představy a požadavky na poháry, medaile či diplomy? Obraťte se na zmiňovanou firmu, která pro vás vyrobí vše na míru. Nabízí kompletaci sportovních pohárů, dotisk diplomů dle zadání, prodej podstavců, potisk štítků včetně barevného loga a podobně. Sportovní trofeje si můžete objednávat online prostřednictví e-shopu nebo přímo v kamenné prodejně v Ostravě.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Kamenná prodejna se sportovními trofejemi v Ostravě
• Všechny druhy trofejí – věnce, poháry, medaile, diplomy ad.
• Výroba sportovních trofejí na míru
• Zakázková výroba dárkových a reklamních předmětů