Aleš Kadeřábek – ALLCOPY: prodej a servis kancelářské techniky, Poříčany

Potřebujete do své firmy, kanceláře či domácnosti pořídit kvalitní tiskárny a další kancelářskou techniku, na kterou bude spolehnutí? Obraťte se na firmu ALLCOPY Aleše Kadeřábka, která se zabývá prodejem a servisem kancelářské techniky různých značek. Sídlí v obci Poříčany a své služby poskytuje v okrese Kolín i v přilehlém okolí.

Prodej kancelářské techniky

Firma Aleše Kadeřábka v Poříčanech (okr. Kolín) se specializuje na prodej kancelářské techniky různých značek. V nabídce naleznete tiskárny, kopírovací stroje, stolní telefony, skartovací stroje a další příslušenství. Firma se v oblasti prodeje kancelářské techniky pohybuje již řadu let a má v oboru bohaté zkušenosti. Pomůže vám s výběrem nové tiskárny, doporučí nejvhodnější typ s ohledem na vaše požadavky a přání.

Firma prodává profesionální kancelářskou techniku, která si poradí i s velkými objemy tisku. K dispozici jsou i náhradní náplně, tonery, inkousty a náhradní díly. Aleš Kadeřábek řeší každou zakázku individuálně a připraví vám nabídku na míru. Pořiďte si kancelářskou techniku, na kterou se spolehnete za každé situace.

Servis a opravy tiskáren a další kancelářské techniky

Kromě prodeje kancelářské techniky se Aleš Kadeřábek specializuje i na servis a opravy tiskáren a dalších zařízení. Veškeré servisní zásahy řeší rychle a bez zbytečných průtahů. Vaše tiskárny a kancelářské přístroje budou opět provozuschopné už za krátkou chvíli. Firma má k dispozici řadu originálních dílů skladem pro tiskárny různých výrobců. Zákazníkům pomáhá i při odstraňování problémů souvisejících se špatným nastavením či nevhodným výběrem tonerů a inkoustů.  

Kancelářská technika mnoha značek

Firma ALLCOPY se zaměřuje na prodej kancelářské techniky různých značek. Prodává tiskárny a kopírky Minolta, HP, Sharp, Panasonic a dalších výrobců. Kromě toho nabízí i spotřební materiál – kancelářské papíry či fotopapíry.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Prodej kancelářské techniky různých značek
• Rychlý servis a opravy tiskáren
• Prodej spotřebního materiálů, tonerů i inkoustů
• Nabídka kopírovacích strojů, stolních telefonů i skartovaček