Aleš Kolouch: zateplování domů a jiných objektů foukanou izolací, Ostrava

Přemýšlíte nad zateplením rodinného domu nebo jiného objektu, které přinese snížení tepelných ztrát a úsporu finančních prostředků na vytápění? Pak se obraťte na firmu Aleše Koloucha se sídlem v Ostravě. Specializuje se na zateplování domů foukanou tepelnou izolací Climatizer plus a dalšími izolačními materiály. Firma provádí například zateplení dvouplášťové větrané střechy i stropních konstrukcí, podlah a stěn rodinných domů či chat, ale také skladových, továrních a jiných objektů.

Foukaná izolace přináší řadu výhod

V posledních letech roste zájem o zateplování domů pomocí foukané tepelné izolace. Ta ve srovnání s tradičními izolačními materiály přináší řadu výhod. Aleš Kolouch provádí izolace s využitím osvědčené celulózové foukané izolace Climatizer plus, která umožňuje zaizolování i těžko dostupných míst, které nejsou viditelné.

Foukaná izolace zastaví všechny úniky tepla a zajistí, aby váš dům či jiný objekt byl bez plísní a vlhkosti. Izolační materiál oceníte jak v zimních, tak letních obdobích. V zimě totiž udrží teplo v objektu a zabrání jeho úniku, v létě naopak zamezí přehřívání stavby. Realizace foukané izolace pod vedením Aleše Koloucha se sídlem v Ostravě zabere jen několik hodin. Díky kvalitnímu technologickému vybavení a mnohaletým zkušenostem bude zateplení provedeno rychle a v maximální kvalitě.

Zateplení střech, podlah i stěn

Firma Aleše Koloucha se postará o kompletní zateplení domů, chat, skladů, průmyslových objektů i komerčních prostorů. S využitím foukané izolace Climatizer plus zateplí vaše střechy, ale také stropy, podlahy i stěny. V případě potřeby používá kromě moderní foukané izolace i další izolační materiály, které přinesou výrazné snížení tepelných ztrát.

Zateplení domu – rychle a ve stanoveném termínu

Aleš Kolouch klade důraz na rychlé zhotovení práce a dodržování smluvených termínů. Každou zakázku řeší individuálně a zákazníkovi navrhne takové řešení, které pro něj bude cenově výhodné a nejefektivnější. Pokud i vy zvažujete zateplení domu s cílem zamezit jeho přehřívání a snížení nákladů na vytápění, využijte profesionálních služeb ostravské firmy pana Koloucha.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

  • Mnohaleté zkušenosti se zateplováním staveb
  • Specializace na foukanou izolaci Climatizer plus
  • Rychlé zateplení a dodržování smluvených termínů
  • Klimatizace sníží úniky tepla a zabrání přehřívání domů