Aleš Paulus: realizace střech; tesařské, klempířské a pokrývačské práce, okr. Chrudim

Ať už stavíte dům nebo rekonstruujete střechu, vždy vyhledejte profesionály, kteří zaručí její profesionální realizaci. Na rekonstrukci a montáž střešních konstrukcí se specializuje také stavební firma pod vedením Aleše Pauluse, která sídlí v obci Kočí kousek od Chrudimi. Díky dlouholeté praxi a řadě spokojených klientů tuto firmu vyhledávají zákazníci z celého okresu Chrudim a okolí.

Firma nabízí nejen montáž střešních konstrukcí a oken, ale samozřejmě i pokládání krytin a zateplení střech. Pokrývači a další řemeslníci stále sledují ty nejaktuálnější trendy ve stavebnictví, aby svým klientům mohli nabídnout nejmodernější postupy montáže střešních krytin či oken.

Montáž a rekonstrukce střechy na Chrudimsku

Stavební firma Aleše Pauluse z obce Kočí se postará o kompletní realizaci střechy, a to včetně všech nezbytných řemeslných prací. Mezi něž patří veškeré tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Samozřejmostí je montáž žlabů, okapů a dalších plechových částí střechy včetně oplechování komínů. Stavební firma disponuje profesionálním vybavením včetně nářadí a potřebných přístrojů. Do celkové realizace projektu spadá také úklid na místě výkonu a odvoz suti a dalšího přebytečného odpadu.

Střechy pro několik generací

Firma z Chrudimska si za dobu své existence vybudovala síť spolehlivých dodavatelů kvalitního stavebního materiálu za příznivé ceny. Pokrývači a další řemeslníci využívají kvalitní materiál, který zaručí mnohaletou životnost střechy, jež vydrží pro několik generací.  

Odborné konzultace a poradenství

Pokrývači, klempíři a tesaři s vámi budou veškeré prováděné práce předem konzultovat a nabídnou vám nejlepší možné řešení. Realizace střechy v okrese Chrudim bude zajištěna s ohledem na vaše přání a požadavky. V rámci konzultace si tak sami vyberete typ střešní krytiny či barevné provedení, které vám bude nejvíce vyhovovat.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Kompletní realizace střech včetně doprovodných prací a úklidu
• Klempíři a další řemeslníci s dlouholetými zkušenostmi a řadou spokojených klientů
• Použití kvalitních materiálů od ověřených dodavatelů
• Použití moderních technologií a stavebních materiálů