ALIVE, s.r.o.: reklamní agentura a grafické studio, Praha-Ruzyně

Reklamní agentura ALIVE, s.r.o. pomáhá při propagaci malých i velkých společností. Reklamní agentura nabízí komplexní reklamní služby, které zahrnují výrobu tiskovin, reklamních předmětů, realizaci marketingových výzkumů nebo kampaní a další činnosti. Společnost dále provozuje grafické studio a pomáhá i při pořádání firemních akcí a konferencí. 

Reklamní agenura – reklamní předměty i kampaně

Reklamní agentura ALIVE, s.r.o. Praha nabízí profesionální služby v oblasti reklamy a marketingu. Svým klientům zajistí mediální full servis, který zahrnuje spolupráci s grafikem, výtvarníkem a odborníkem přes marketing. Společnost upřednostňuje dlouhodobou spolupráci, ale vyřizuje i jednorázové zakázky.

Zaměřuje se na reklamní předměty, textil a tisk. Společnost je technologicky samostatná a je schopna vytvořit unikátní reklamní předměty v libovolném nákladu. Dále pomůže s propagací, realizuje reklamní kampaně i marketingové výzkumy. 

Grafické studio realizuje vaše nápady

Součástí společnosti ALIVE, s.r.o. Praha je i grafické studio, které vám pomůže s realizací nápadů. Grafické studio má bohaté zkušenosti při návrzích tištěných i elektronických materiálů. Ve spolupráci se zkušenými grafiky přenesete své nápady na papír a zviditelníte svou společnost. 

Event agentura – pořádání firemních událostí

Společnost funguje také jako event agentura, která vám pomůže s organizací a plánováním firemní akce různého typu. Má zkušenosti s pořádáním seminářů, konferencí, zasedání, školení či tiskových konferencí. Reklamní agentura Praha pořádá také akce zábavního charakteru – večírky či víkendová setkání. 

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

  • Reklamní agentura s přesahem do různých oborů
  • Profesionální grafické studio realizuje vaše nápady
  • Výroba reklamních předmětů
  • Pořádání seminářů, konferencí i víkendových akcí