Alonisso, s.r.o.: povrchová úprava kovů, Brno

Firma Alonisso se specializuje na povrchovou úpravu a broušení kovů. Povrchovou úpravu kovů využijí všichni, kteří vyžadují od oceli a dalších druhů kovů dlouhou životnost a odolnost. Alonisso, s.r.o. sídlí v moravské metropoli Brno, ale své služby poskytuje po celé České republice.

Povrchová úprava kovů pro delší životnost materiálu

Jestliže vyrábíte konstrukce z oceli nebo jiných kovů, nevynechejte povrchovou úpravu kovů. Technologické postupy, například metalizace, ochrání kovy po dlouhá léta před nežádoucím zrezivěním a korozí. Povrchová úprava oceli pomocí metalizace zabrání přístupu vzduchu a zmírní vliv vody při kontaktu s kovem.

Žárové nástřiky pro zamezení koroze

Metalizace se provádí pomocí žárových nástřiků ze speciální pistole na předem ošetřený povrch. Žárové nástřiky ochrání různé povrchy před chátráním a poškozením. Tento způsob úpravy povrchu je vhodný pro všechny typy ocelových konstrukcí, využívá se v zámečnictví, kovářství nebo na dopravní lodě, které jsou náchylné ke korozi. Dalším typem povrchové úpravy je tryskání, které odstraňuje veškeré stopy po obrábění a nečistoty z povrchu.

Povrchová úprava kovů závisí na mnoha faktorech. Alonisso, s.r.o. vybere ideální typ úpravy pro daný typ kovu a vzhledem k jeho pozdějšímu využití. Kvalitní povrchová úprava dokáže výrazně prodloužit životnost obrobku i dosáhnout požadovaných vlastností či bezpečnostních norem. Zaměstnanci firmy Alonisso vám nabídnou vhodnou povrchovou úpravu kovů podle typu materiálu. Dalším faktorem jsou nároky na vlastnosti daného kovu, jeho výdrž, trvanlivost a odolnost vůči okolním vlivům.

Broušení kovů a další techniky povrchových úprav

Pomocí technologie broušení kovů se dokončují kovové plochy na požadovanou přesnost. Broušení kovů zvyšuje kvalitu povrchu. Broušení se provádí speciální bruskou dvěma způsoby buď na kulato, nebo na plocho podle typů nástroje a tvaru kovových výrobků.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

  • Povrchová úprava kovů pro větší odolnost
  • Žárové nástřiky zamezí korozi a prodlouží životnost
  • Zvýšení kvality oceli a dalších kovů
  • Řešení na míru podle požadovaných vlastností kovu