ALUMISTR: výroba zábradlí a hliníkových systémů pro stavebnictví, Hrušovany u Brna

Společnost Alumistr se od roku 2000 zaměřuje na vývoj, výrobu a montáž rámového a bezrámového zasklívacího systému. Sídlo firmy se nachází v obci Hrušovany u Brna, kde jsou také skladovací, výrobní a kancelářské prostory. Firma sama zajišťuje montáže pro Brno a Jihomoravský kraj, pro distribuci výrobků po celé ČR i v zahraničí pak využívá obchodní síť několika desítek prodejců.

Zakázková výroba hliníkových systémů pro stavebnictví

Společnost Alumistr se specializuje na vývoj a výrobu rámového a bezrámového zasklívacího systému. Vyrábí hliníkové systémy pro stavebnictví a specializuje se na výrobu hliníkového zábradlí a zasklívacích systémů pro lodžie, balkóny a terasy. Ať už potřebujete vyrobit hliníkové zábradlí na míru nebo namontovat systém zasklení balkonu, obraťte se na společnost Alumistr. Firma se dále zaměřuje na konstrukce altánů, zimních zahrad, přístřešků, příček i atypických konstrukcí z hliníkových profilů. Pokud hledáte řešení na míru, Alumistr je ideální volbou.

Zasklívací systémy pro celou ČR i Evropu

Hliníková zábradlí a celé zasklívací systémy vynikají svou kvalitní konstrukcí a precizním zpracováním. Díky tomu jsou produkty firmy Alumistr vyhledávané nejen v Jihomoravském kraji, ale po celé ČR i v zahraničí. Produkty jsou distribuovány například na Slovensko, do Norska nebo Švédska. Společnost neustále pracuje na vývoji a inovacích svých technologií a postupně rozšiřuje výrobní portfolio. Mezi novinku patří například samostatná stavba balkónů.