Najdeme vám tu správnou firmu.

Volejte 720 952 910

Anděl Strážný, z.ú.: sociální služba tísňové péče, Praha 2

Anděl Strážný, z.ú. je registrovaným poskytovatelem sociální služby tísňové péče. Poskytuje pomoc seniorům, zdravotně postiženým či lidem po úrazu. Anděl Strážný je též vhodným pomocníkem pro ty, kteří chtějí zvládnout péči o své blízké v jejich domácím prostředí a zajistit jim bezpečný a aktivní život navzdory stáří a zdravotním potížím. 

Tísňová péče zachraňuje životy

Tísňová péče zabezpečuje nepřetržité (telefonické) spojení uživatele s linkou pomoci. Linka pomoci může zprostředkovat neodkladnou pomoc uživateli vystavenému vysokému riziku ohrožení zdraví nebo v případě náhlého zhoršení zdravotního stavu. Tísňová péče Anděla Strážného zvyšuje pocit bezpečí a podporuje tak možnost setrvání uživatele služby v domácím prostředí co nejdéle.

Asistenční služba pomůže zvládnout péči o vaše blízké

Anděl Strážný je též vhodným pomocníkem pro ty, kteří chtějí zvládnout péči o své blízké v jejich domácím prostředí a zajistit jim bezpečný a aktivní život navzdory stáří a zdravotním potížím. O uživatele služba pečuje 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Odborně vyškolení pracovníci reagují na aktuální situaci jednotlivých uživatelů a řeší jejich problém v rámci celé ČR.

Používané monitorovací zařízení je uživatelům zapůjčeno zdarma. Anděl Strážný nabízí možnost domácí a mobilní tísňové péče. Uživatel má možnost, díky monitorovacímu zařízení přivolat si kdykoliv pomoc zmáčknutím SOS tlačítka a zařízení se automaticky spojí s dispečerským pultem. Některá zařízení jsou vybavena funkcí rozpoznání pádu a sami tak přivolají pomoc. Dispečeři reagují na aktuální situaci jednotlivých uživatelů.

Jak funguje Anděl Strážný?

Zájemci o službu kontaktují Anděla Strážného - kontakty jsou uvedeny na webových stránkách, tel. +420 739 204 964 - a domluví si společně schůzku. Sociální pracovník přijede za zájemcem, společně nastaví podmínky dle individuální potřeby a vyberou vhodné zařízení. Služba nabízí uživatelům pravidelné ověřování zdravotního stavu nebo zajištění možnosti bezpečnosti například připomenutím léků, pitného režimu, vyndání klíčů ze zámku apod.

Kontakty

Anděl Strážný, z.ú.: sociální služba tísňové péče, Praha 2

Kontakt této firmy byl ověřen Kontakt této firmy byl ověřen Fügnerovo náměstí 1808/3
120 00 Praha 2
+420 603 563 060