ASN Hakr Brno, s.r.o.: výroba a prodej střešních nosičů kol, boxů a dalšího příslušenství

Firma ASN Hakr Brno se zabývá výrobou a prodejem kvalitního automobilového příslušenství. Na trhu působí od roku 1992 a dnes patří mezi přední výrobce střešních nosičů kol a lyží, střešníc boxů a dalšího příslušenství. Výrobní závod se nachází v Újezdu u Brna.

Automobilové příslušenství si zakoupíte online prostřednictvím internetového obchodu. Můžete si také přijít vybrané zboží osobně prohlédnout do prodejny v Praze, Brně či Ostravě. Firma prodává střešní nosiče na kola, střešní boxy, nosiče lyží a snowboardů či sněhové řetězy, to vše pro různé typy vozů.

Nosiče kol a lyží i střešní boxy

Sortiment společnosti ASN HAKR zahrnuje základní i příčné nosiče i nosiče kol na tažná zařízení. Velký zájem o střešní boxy. Nabídka sortimentu se neustále rozšiřuje na základě nových trendů a požadavků zákazníků. Kvalitu nosičů značky HAKR zaručují testy TÜV SÜD pro automobily a příslušenství. Střešní boxy jsou dále podrobeny crash testům, které zaručují jejich odolnost.

Bohatá nabídka náhradních dílů

V oficiálním e-shopu ASR HAKR si můžete v případě potřeby zakoupit náhradní díly k nabízeným výrobkům. V internetovém obchodě naleznete nabídku nejprodávanějších náhradních dílů. Pokud zde vámi požadovaný díl nemůžete nalézt, stačí prostřednictvím e-mailu kontaktovat některou z kamenných prodejen firmy.

Síť kamenných prodejen ASN HAKR

Firma ASN HARK provozuje tři kamenné prodejny. Jednu z nich naleznete v Brně na adrese Koliště 59. Další pobočka se nachází v Ostravě, konktrétně v ulici Vítkovická 3276/2A. Kamenný obchod můžete navštívit také v Praze na adrese Českobrodská 901. Na těchto prodejnách zakoupíte veškeré zboží, které firma nabízí. V případě, že vámi požadovaný produkt není na některé prodejně skladem, stačí jej jednoduše objednat přes internetových obchod a následně vyzvednout na vybrané pobočce.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Poctivá česká výroba s tradicí od roku 1992
• Síť kamenných prodejen
• Internetový obchod s možností odběru na vybrané pobočce
• Prodej náhradních dílů, které lze v případě nedostupnosti objednat na požádání