AST Coal Trans s.r.o.: uhelné sklady, dodávky uhlí pro Karlovarský kraj

Topíte uhlím a potřebujete dostatečnou zásobu na nadcházející topnou sezónu? Obraťte se na uhelné sklady AST Coal Trans s.r.o., které zajišťují dodávky uhlí pro Karlovarský Kraj. Firma sídlí v obci Ostrov, okres Karlovy Vary, a prodává uhlí, brikety, koks, jako doplňkové zboží písek a kamennou drť. Firma zajistí dovoz uhlí až k vám domů a složí jej na určené místo pomocí pásového dopravníku.

Prodej uhlí pro Karlovy Vary a okolí

Společnost AST Coal Trans se zaměřuje na prodej uhlí a dalších tuhých paliv pro Karlovy Vary a široké okolí. Uhelné sklady nabízejí široký sortiment uhlí, v nabídce najdete například uhlí mostecké, bílinské, dále ostravský koks a černé uhlí nebo palivové dřevo v pytlích. Firma prodává také balené uhlí a brikety i balené ekologické pilinové brikety.

Uhlí je skladováno v hale a před samotným naložením je tříděno. Firma je držitelem certifikátu společnosti Severní energetický a.s., což potvrzuje dodržování ekologických norem. Je také držitelem ocenění Zlatý prodejce Severočeských dolů a.s., které bylo uděleno za vysokou kvalitu skladování a propracovaný systém péče o klienty.

Velmi krátké dodací lhůty

Uhelné sklady Kaucký kladou důraz na rychlou dodávku a splnění všech přání a požadavků klientů. Dodací lhůty jsou velmi krátké, uhlí bývá dodáváno obvykle do 24 hodin od provedení objednávky. Pokud potřebujete zásobu uhlí co nejdříve, obraťte se právě na firmu AST Coal Trans.

Dovoz uhlí i skládání dopravníkem

Kromě prodeje uhlí se firma zaměřuje také na jeho rozovoz. Palivo je rozváženo různými vozidly v závislosti na objednaném množství. Firma prodává i stavební písek a kamennou drť, kterou vám také doveze. Uhelné sklady mají k dispozici i transportní pás o délce 3,5 metrů s vlastním pohonem. V případě zájmu vám zajistí složení tuhých paliv až k vám do sklepa nebo jiných prostor.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

  • Prodej uhlí, briket a koksu pro Karlovy Vary a okolí
  • Držitel několika certifikátů a ocenění
  • Dodávka uhlí obvykle do 24 hodin od objednání
  • Možnost dovozu a skládání uhlí dopravníkem