ASTA, spol. s r.o.: prodej, půjčovna a servis stavebních výtahů a vrátků, Praha 7

Již více než 25 let se společnost ASTA specializuje na prodej, půjčování a opravy stavební techniky. Dodá, zapůjčí a opraví stavební výtah, lešenářský elektrický vrátek i shoz stavební suti. Je výhradním distributorem stavební mechanizace GEDA. Ke svým zákazníkům přistupuje individuálně a navrhne jim nejvýhodnější technické a cenové řešení. Firma sídlí v městské části Praha 7.

Prodej stavebních výtahů a vrátků

Máte zájem o kvalitní stavební výtah, který dobře poslouží účelům vaší stavební firmy? Kontaktujte obchodní oddělení společnost ASTA a domluvte se na konzultaci. Firma vám doporučí stavební výtah, elektrický vrátek nebo jinou stavební mechanizaci s ohledem na vaše požadavky. V nabídce firmy naleznete zejména shozy stavební suti GEDA, lešenářské vrátky GEDA, šikmé stavební výtahy a sloupové stavební výtahy GEDA.

Servis stavebních výtahů

Součástí poskytovaných služeb je i záruční a pozáruční servis stavebních výtahů. Stavební vrátek i výtahy GEDA se vyznačují minimální poruchovostí, pokud ale k poškození dojde, oprava bude provedena rychle a operativně. Společnost má totiž bohatu zásobu náhradních dílů a při poruše se postará o rychlý servis. Stavební výtah budete moci na stavbě opět brzy používat a nezastavíte tak stavební práce.

Půjčovna výtahů, vrátků a shozů

Stavební výtah nebo elektrický vrátek si můžete v případě zájmu také zapůjčit. Firma ASTA Praha 7 provozuje půjčovnu stavební techniky, ve které pronajímá nejčastěji poptávané typy stavební mechanizace. Kontaktujte firmu a domluvte se na dostupnosti a konkrétních podmínkách zapůjčení. Půjčovna je k dispozici fyzickým i právnickým osobám. Při zapůjčení se skládá kauce, která je po vrácení a uhrazení faktury vrácena zpět.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

● Specialista na stavební výtahy, elektrické vrátky a shody suti
● Ověřená firma s působností již od roku 1992
● Rychlý servis, většina běžných dílů skladem
● Půjčovna nejžádanějších výtahů a další mechanizace

TEMATICKÉ ČLÁNKY:

Ladislav Paroubek: železářství, zemní a výkopové práce, autodoprava; Strakonice

Společnost Železářství Paroubek s.r.o. se zaměřuje na provádění zemních a výkopových prací a na autodopravu. Mimo to provozuje v městě Strakonice železářství, v rámci kterého zajišťuje maloobchodní i…

celý článek >>
hřebíkovačky

Sponkovačky a hřebíčkovačky – podle čeho vybírat?

Pouštíte se do domácího čalounění nebo potřebuje občas zatlouct větší počet hřebíků pro výrobu beden, palet nebo dřevěných konstrukcí? Pak si do dílny pořiďte nastřelovací pistoli, která vám ušetří spoustu…

celý článek >>
Kontakty

ASTA, spol. s r.o.: prodej, půjčovna a servis stavebních výtahů a vrátků, Praha 7

Kontakt této firmy byl ověřen Kontakt této firmy byl ověřen Milady Horákové 533/28
170 00 Praha 7
+420 603 460 324