ASTA, spol. s r.o.: prodej, půjčovna a servis stavebních výtahů a vrátků, Praha 7

Již více než 25 let se společnost ASTA specializuje na prodej, půjčování a opravy stavební techniky. Dodá, zapůjčí a opraví stavební výtah, lešenářský elektrický vrátek i shoz stavební suti. Je výhradním distributorem stavební mechanizace GEDA. Ke svým zákazníkům přistupuje individuálně a navrhne jim nejvýhodnější technické a cenové řešení. Firma sídlí v městské části Praha 7.

Prodej stavebních výtahů a vrátků

Máte zájem o kvalitní stavební výtah, který dobře poslouží účelům vaší stavební firmy? Kontaktujte obchodní oddělení společnost ASTA a domluvte se na konzultaci. Firma vám doporučí stavební výtah, elektrický vrátek nebo jinou stavební mechanizaci s ohledem na vaše požadavky. V nabídce firmy naleznete zejména shozy stavební suti GEDA, lešenářské vrátky GEDA, šikmé stavební výtahy a sloupové stavební výtahy GEDA.

Servis stavebních výtahů

Součástí poskytovaných služeb je i záruční a pozáruční servis stavebních výtahů. Stavební vrátek i výtahy GEDA se vyznačují minimální poruchovostí, pokud ale k poškození dojde, oprava bude provedena rychle a operativně. Společnost má totiž bohatu zásobu náhradních dílů a při poruše se postará o rychlý servis. Stavební výtah budete moci na stavbě opět brzy používat a nezastavíte tak stavební práce.

Půjčovna výtahů, vrátků a shozů

Stavební výtah nebo elektrický vrátek si můžete v případě zájmu také zapůjčit. Firma ASTA Praha 7 provozuje půjčovnu stavební techniky, ve které pronajímá nejčastěji poptávané typy stavební mechanizace. Kontaktujte firmu a domluvte se na dostupnosti a konkrétních podmínkách zapůjčení. Půjčovna je k dispozici fyzickým i právnickým osobám. Při zapůjčení se skládá kauce, která je po vrácení a uhrazení faktury vrácena zpět.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

● Specialista na stavební výtahy, elektrické vrátky a shody suti
● Ověřená firma s působností již od roku 1992
● Rychlý servis, většina běžných dílů skladem
● Půjčovna nejžádanějších výtahů a další mechanizace