ATAC OIL s.r.o.: čištění a revize nádrží na ropné produkty

Společnost ATAC OIL s.r.o. se sídlem v obci Králíky se dlouhodobě zaměřuje na čištění a revize nádrží na ropné produkty. Klientům nabízí také možnost převzetí odpadového hospodářství, přepravu odpadů, ekologický servis a mnohé další služby. Společnost poskytuje své služby na celém území České republiky, současně zajišťuje havarijní a pohotovostní službu 24 hodin denně.

Čištění a revize nádrží

Společnost ATAC OIL se specializuje na čištění a revize nádrží – na LTO, TTO, naftu i benzín. Postará se o odborné vyčištění, a to včetně speciálního čištění nádrží pro využití na jiné médium, například užitkovou vodu. Dále provádí defektoskopii, tlakové zkoušky a opravny topných systémů i ekologicky nezávadnou likvidaci kalů. Po domluvě s klientem zajistí i čištění jímek a lapolů či kompletní likvidaci olejového hospodářství včetně demolice kovových částí.

Cisternová přeprava a ekologický servis

Ačkoliv se firma ATAC OIL se sídlem v obci Králíky zaměřuje na čištění a revize nádrží, nabízí i řadu dalších služeb. K dispozici má vlastní cisternu o objemu 11 m3, díky které je schopna zajistit vlastní přepravu odpadů dle ADR třídy 3 a 9. Společnost zajišťuje také komplexní ekologický servis pro čerpací stanice, odvoz nebezpečných odpadů a čištění mycích linek a ramp včetně odvozu kalů.

Mezi další poskytované odborné služby patří například měření tloušťky materiálu pomocí ultrazvukových tloušťkoměrů. Firma zajišťuje také odvoz a likvidaci fekálií, čištění a nátěry bazénů a nádrží či řezání kovů kyslíkem.