Najdeme vám tu správnou firmu.

Volejte 720 952 910

Ateliér 999 s.r.o.: malonákladový digitální tisk a grafické práce, Brno

Firma Ateliér 999 se od roku 1999 specializuje na grafickou přípravu, zpracování a samotný tisk všech druhů tiskovin. Ať už potřebujete připravit a vytisknout reklamní prospekty, kalendáře, plakáty, nebo chcete zajistit náročnou knižní produkci, obraťte se na brněnský ateliér. Firma spolupracuje s řadou předních tiskáren v Brně, Praze i Zlíně, a je tak schopna zpracovat zakázku v jakémkoliv rozsahu.

Grafické zpracování pro následný tisk

Součásti služeb firmy Ateliér 999 je kompletní grafické zpracování a elektronická příprava dokumentů a dalších tiskovin k následnému tisku. Ve spolupráci se svými klienty se firma postará o grafické návrhy vizitek, plakátů, prospektů a dalších materiálů. Firma se zabývá také zpracováním a prodejem literatury o cestování (v nabídce najdete cestopicy, průvodce či mapy) a prodejem motoristické literatury.

Tisk všech druhů tiskovin

Ateliér 999 se sídlem v Brně je schopen zajistit realizaci tisku v jakémkoliv rozsahu. Spolupracuje s významnými tiskárnami a v případě potřeby dohlédne na průběh přímo v tiskárně. Zkontroluje barevnost výtisků a postará se o to, aby byl finální produkt precizní a odpovídal požadavkům klienta.

Kromě samotného malonákladového digitálního tisku až do formátu A3 je ateliér schopen zajistit také parciální lakování, laminování, náročné výseky, případně i tisk velkoplošných billboardů. Máte specifické požadavky na tisk či grafické zpracování? Navštivte ateliér v Brně osobně, nebo jej kontaktujte prostřednictvím e-mailu či telefonicky.

TEMATICKÉ ČLÁNKY:

ALIVE, s.r.o.: reklamní agentura a grafické studio, Praha-Ruzyně

Reklamní agentura ALIVE, s.r.o. pomáhá při propagaci malých i velkých společností. Reklamní agentura nabízí komplexní reklamní služby, které zahrnují výrobu tiskovin, reklamních předmětů, realizaci marketingových…

celý článek >>

Josef Samson – Samsontech: prodej a servis kancelářské techniky, Předklášteří

Žádná kancelář nemůže fungovat bez kvalitní kancelářské techniky. Firma Samsontech se sídlem v Předkláštěří se pod vedením Josefa Samsona stará přes 20 let o poskytování služeb v oblasti kancelářské…

celý článek >>
Kontakty

Ateliér 999 s.r.o.: malonákladový digitální tisk a grafické práce, Brno

Kontakt této firmy byl ověřen Kontakt této firmy byl ověřen Poštovská 6
602 00 Brno
+420 606 755 646