Atelier Hestia: projektování, inženýring i technický dozor, Nový Knín

Bez kvalitního projektu žádná dobrá stavba nikdy nevznikne. Své o tom ví projekční ateliér Atelier Hestia, který sídlí v obci Nový Knín. Specializuje se na zpracování projektů, inženýring i dozory při realizaci všech staveb. Má za sebou mnohaleté zkušenosti a řadu úspěšných projektů, například rodinný pivovar s restaurací v obci Kytín.

Projektová činnost

Projekční ateliér v Novém Kníně zajistí projektování podle přání a požadavků investora. Individuální projekt stavby vypracuje v krátkém termínu, a to od studie až po samotnou inženýrskou činnost. Firma doporučí progresivní stavební materiály i technologické postupy s důrazem na uživatelský komfort, energetickou náročnost, ohled vůči životnímu prostředí i estetickou stránku. Na rozdíl od konkurenčních projekčních ateliérů firma nepovažuje po předání stavby spolupráci za ukončenou. O klienta se poté zajímá jako o uživatele, díky čemuž si vybudovala důvěru u mnoha spokojených klientů.

Inženýring a technický i autorský dozor

Atelier Hestia Nový Knín ale neprovádí jen projektování jako takové, postará se také o inženýring a technický i autorský dozor. Inženýring využívá řada investorů, protože jim usnadňuje spoustu práce. Tato služba zahrnuje projednání jednotlivých projektů na příslušných úřadech za účelem kladného vyjádření a následného vydání stavebního povolení.

Ve fázi stavby se Atelier Hestia postará o zajištění technického i autorského dozoru. Technický dozor se zabývá kompletní kontrolou nad jednotlivými etapami při provádění stavby. Technický dozor zajistí jak nad stavební firmou při realizaci na klíč, tak nad stavebníkem při realizaci svépomocí.

Projekty rodinných domů i veřejných staveb

Projekční ateliér Atelier Hestia má bohaté zkušenosti s realizací různých typů budov. V minulosti zpracoval projekty obchodů, restaurací, rodinných penzionů i hotelů. K úspěšným realizacím patří sídla prestižních firem, administrativní budovy, haly a další objekty. V obci Kytín vyprojektovala firma oblíbený rodinný pivovar. Pyšní se také projektem rozhledny na vrchu Vrážky v Brdech.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Projektování rodinných domů, veřejných staveb i firemních objektů
• Zpracování projektů s ohledem na přání a požadavky klientů
• Inženýring a technický i autorský dozor
• Projektování s důrazem na využití moderních stavebních materiálů a progresivních technologických postupů