ATOM ATELIÉR s.r.o.: projektování pozemních staveb a inženýrská činnost Ostrava

Společnost ATOM ATELIÉR s.r.o. v Ostravě působí na trhu už téměř deset let. Hlavním zaměřením firmy je projektování pozemních staveb a inženýrská činnost ve výstavbě. Cílem společnosti je nabídnout zákazníkovi rozsáhlejší služby zahrnující komplexní řešení zakázky, a to od návrhu projektu až po samotnou realizaci a kompletaci díla včetně uvedení do provozu. ATOM ATELIÉR s.r.o. nabízí technicky do detailu propracované, systémové řešení pro maximální zúročení navrhované efektivity při samotném provozu v co nejkratší době. Pro projekty pozemního stavitelství poskytuje firma zpracování projektové dokumentace od počátečního návrhu až po prováděcí dokumentaci.

Realizace staveb bez starostí

Díky spolupráci s partnerskými firmami z oboru realizace staveb pro vás firma zajistí dodavatele pro vyprojektovanou stavbu. Bát se nemusíte ani v momentě, kdy by vám měla vzniknout újma. Firma ATOM ATELIÉR s.r.o. je pro případ škod jinému souvisejících s její činností pojištěna.

Tým odborníků s nejlepší technikou

Společnost ATOM ATELIÉR s.r.o. tvoří šest stálých spolupracovníků v oborech ZTI, měření a regulace, požárně bezpečnostní řešení, statika, elektroinstalace a vytápění. Projektové dokumentace jsou zpracovávány pomocí moderní počítačové techniky a CAD softwaru. K tvorbě stavebních rozpočtů a kalkulací využívá společnost software firmy RTS.