Autokemp Baldi: kemp oblíbený mezi rodinami i většími skupinami, Jesenice (Karlovarský kraj)

Hledáte vhodnou lokalitu pro letní dovolenou? Chcete si vyrazit se svou rodinou či přáteli a patříte mezi příznivce turistiky, rybolovu či objevování různých zajímavých míst? Právě pro vás je ideální autokemp Baldi, který se nachází v klidném prostředí Jesenické přehrady. Ta se rozprostírá na ploše 700 hektarů Chebské pánve a je ohraničena Českým lesem. Autokemp Baldi je ideálním rekreačním místem pro příznivce cykloturistiky, pěší turistiky i rodinných výletů.

Kvalitní zázemí autokempu pro návštěvníky

Autokemp Baldi se nachází v oblíbené a mezi turisty vyhledávané lokalitě, svým návštěvníkům nabízí kvalitní zázemí a perfektní servis. Rozloha kempu je přibližně 2 hektary a poskytuje plochu přibližně pro 50 karavanů a 40 stanů. Od roku 2014 jsou k dispozici také 2 obytné chaty v centru kempu.

Návštěvníci autokempu Baldi mají k dispozici sociální zařízení a sprchu s teplovou vodou, nabízí denně čerstvé občerstvení ve vlastním kiosku a také WiFi připojení k internetu. Rodiny s dětmi ocení písčitou pláž, dětský koutek, prolézačky a řadu možností sportovních aktivit. Autokemp Baldi se podílí také na organizaci akcí a koncertů v kempu. Také díky tomu kemp získal před několika lety ocenění 1. místo Autokemp roku pro Karlovarský kraj.

Objevujte krásy Karlovarského kraje

Pobyt v kempu Baldi je ideální jako pro příznivce sportovních aktivit, tak pro ty, kteří chtějí procestovat okolí a objevit krásy Karlovarského kraje. Návštěvníci se mohou koupat na přehradě či vyrazit do okolí. Za návštěvu stojí Cheb, Františkovy Lázně, Karlovy Vary, Přírodní rezervace SOOS a další místa. Personál kempu Baldi vám při plánování výletů a cest rád poradí a předá zajímavé tipy a doporučení.