Autolaky Ing. Alena Lochmanová: prodejna s materiálem pro autolakýrníky, Náchod

Autolakýrníci prodejnu Ing. Aleny Lochmanové ve městě Náchod dobře znají. V provozu je už od roku 2003 a specializuje se na prodej vybavení, které potřebuje každý autolakýrník. Firma nabízí míchání autolaků MAX MEYER, prodává kvalitní autolaky, autokosmetiku, čisticí prostředky i materiály na ochranu spodků a dutin vozů. Prodává i barvy ve spreji a nabízí jejich plnění. Ing. Alena Lochmanová navazuje na zkušenosti, které získala v předchozích letech při míchání autolaků na jednotlivé značky a typy automobilů i motocykly.

Veškeré vybavení pro autolakýrníky

Prodejna s autolaky na adrese Českoskalická 161 v Náchodě nabízí kompletní vybavení, které potřebuje každý autolakýrník. Je otevřena vždy od pondělí do pátku od 8:00 do 12:00 a od 13:00 do 17:00 hodin. V prodejně zakoupíte kvalitní autolaky MaxMeyer, které vám budou namíchány podle přání a požadavků.

Firma s autolaky se dále zaměřuje na prodej veškerých materiálů a potřeb pro autolakýrníky. Nabízí antikorozní barvy Alkyton pro hobby i průmysl. Dodává čisticí prostředky HG i autokosmetiku Motip či Coyote. V nabídce jsou i kvalitní materiály na ochranu podvozků a dutin vozů.

Barvy ve spreji a plnění sprejů

prodejně s autolaky najdete také pestrou nabídku barev ve spreji. Na výběr máte například barvy ve spreji od výrobců Motip, Dupli-Color či Berner. Jste autolakýrník a často používáte profesionální autolaky ve spreji? Využijte služby Ing. Lochmanové a nechte si je naplnit.