AUTOPLACHTY JONÁK: zakázková výroba autoplachet, Zbiroh

Společnost AUTOPLACHTY JONÁK se sídlem v obci Zbiroh vyrábí autoplachty, zakrývací plachty a další výrobky z plachtoviny na zakázku. Firma vyrábí autoplachty na všechny typy nástaveb přívěsů nákladních automobilů, návěsů i LKW návěsů. Kromě samotné výroby autoplachty zajistí i vytvoření originální grafického návrhu.

Autoplachty na míru

Firma AUTOPLACHTY JONÁK vyrobí vozové plachty pro jakýkoliv typ nástavby nákladního automobilu, přívěsu nebo návěsu. Autoplachty vyrábí z kvalitního plachtového materiálu. Používá osvědčené plachtoviny od výrobců Mehler, Sio-Line a Heytex společně s kováním značky F. Miederfhoff. Díky tomu jsou autoplachty kvalitní a vynikají dlouhodobou životností.

Jsou pevné a odolávají náročným povětrnostním vlivům. Hledáte autoplachty, které budou díky originálnímu grafickému designu dobře reprezentovat vaši firmu a současně ochrání přívěs a v něm obsažený náklad? Výrobky z dílny AUTOPLACHTY JONÁK naplní vaše očekávání.

Výrobky z plachtoviny

Společnost nevyrábí jen autoplachty, zaměřuje se také na zakrývací plachty a další výrobky z plachtoviny. Po domluvě vyrobí zakrývací plachty pro opláštění skladových hal, opláštění veletržních a party stanů nebo zastřešení zahradních přístřešků. Vyrábí i zakrývací plachty na bazén, dílenské závěsy nebo reklamní transparenty z plachtoviny.

Kontaktujte firmu AUTOPLACHTY JONÁK a na formě a rozsahu spolupráce se domluvte osobně. Společnost klade důraz na individuální přístup a pečlivý návrh designu podle přání a požadavků zákazníka.