Najdeme vám tu správnou firmu.

Volejte 720 952 910

AUTOPLACHTY JONÁK: zakázková výroba autoplachet, Zbiroh

Společnost AUTOPLACHTY JONÁK se sídlem v obci Zbiroh vyrábí autoplachty, zakrývací plachty a další výrobky z plachtoviny na zakázku. Firma vyrábí autoplachty na všechny typy nástaveb přívěsů nákladních automobilů, návěsů i LKW návěsů. Kromě samotné výroby autoplachty zajistí i vytvoření originální grafického návrhu.

Autoplachty na míru

Firma AUTOPLACHTY JONÁK vyrobí vozové plachty pro jakýkoliv typ nástavby nákladního automobilu, přívěsu nebo návěsu. Autoplachty vyrábí z kvalitního plachtového materiálu. Používá osvědčené plachtoviny od výrobců Mehler, Sio-Line a Heytex společně s kováním značky F. Miederfhoff. Díky tomu jsou autoplachty kvalitní a vynikají dlouhodobou životností.

Jsou pevné a odolávají náročným povětrnostním vlivům. Hledáte autoplachty, které budou díky originálnímu grafickému designu dobře reprezentovat vaši firmu a současně ochrání přívěs a v něm obsažený náklad? Výrobky z dílny AUTOPLACHTY JONÁK naplní vaše očekávání.

Výrobky z plachtoviny

Společnost nevyrábí jen autoplachty, zaměřuje se také na zakrývací plachty a další výrobky z plachtoviny. Po domluvě vyrobí zakrývací plachty pro opláštění skladových hal, opláštění veletržních a party stanů nebo zastřešení zahradních přístřešků. Vyrábí i zakrývací plachty na bazén, dílenské závěsy nebo reklamní transparenty z plachtoviny.

Kontaktujte firmu AUTOPLACHTY JONÁK a na formě a rozsahu spolupráce se domluvte osobně. Společnost klade důraz na individuální přístup a pečlivý návrh designu podle přání a požadavků zákazníka.

TEMATICKÉ ČLÁNKY:

Fotolia_197935314_M

Plachty na zakázku

Potřebujete kvalitní a pevnou plachtu na svoji loď, bazén, na pergolu anebo třeba potřebujete jen opravit rozbitý stan? Společnost Plachtárna Hostivice v Praze vám na zakázku vyrobí plachty přesně podle vašich instrukcí.…

celý článek >>
auto v zimě

Jak ochránit auto v zimě aneb Rady a tipy, jak se vyhnout nepříjemnostem s autem

Každý řidič by měl vědět, jak se starat o své auto v zimě, aby tuhé mrazy, sníh a také sůl na silnici přežilo bez problémů. Je potřeba motor auta před jízdou zahřát? Jak nejlépe mohu rozmrazit auto po kruté…

celý článek >>

ASFA: izolace střech a jezírek i bazénová technologie, Roztoky

Společnost ASFA se sídlem v obci Roztoky u Prahy se již 25 let specializuje na izolace střech, jezírek a dodávku bazénové technologie. Společnost provádí hydroizolace s využitím kvalitních materiálů od předních…

celý článek >>
Kontakty

AUTOPLACHTY JONÁK: zakázková výroba autoplachet, Zbiroh

Kontakt této firmy byl ověřen Kontakt této firmy byl ověřen Sládkova ul.
338 08 Zbiroh
+420 606 794 604