Autoservis Jorus Hradec Králové – údržba a opravy vozů

Potřebujete opravit vaše vozidlo nebo zkontrolovat technický stav? Autoservis JORUS Hradec Králové má dlouholeté zkušenosti s opravami osobních i nákladních vozů a přípravami aut na STK. Firma zajišťuje také prodej kvalitních náhradních dílů všech značek. Neváhejte se obrátit na zkušené automechaniky, kteří jsou vám k dispozici vždy každý všední den od 7 do 16 hodin.

Příprava na STK a pravidelný servis

Pro dlouhé a bezpečné cesty je potřeba se o vaše auto náležitě starat. Servis a údržbu je potřeba provádět pravidelně, nečekat až na poruchu a výstražné signály. Autoservis Josefa Runkase se sídlem v Hradci Králové poskytuje kompletní služby, včetně klempířských nebo autoelektrikářských prací. Automechanici provádí podrobné prohlídky, přípravy na STK, běžnou údržbu i potřebné opravy. Součástí pravidelné údržby vozidel je i výměna pneumatik.

Servisní služby zahrnují i diagnostiku a geometrii vozidel. Autoservis Jorus má bohaté zkušenosti s vozy osobními i nákladními, různých značek i stáří. Ochotně vám poradí a nabídnou nejlepší řešení pro zajištění dalších bezproblémových let ve vašem voze.

Opravy osobních i nákladních vozů

Autoservis JORUS se zabývá opravami osobních automobilů i nákladních vozů. Zkušení automechanici diagnostikují závadu a v co nejkratším čase opraví váš vůz. Autoservis poskytuje své služby soukromníkům i firmám s rozsáhlým vozovým parkem. Pro veškeré opravy dodává společnost náhradní díly pro všechny typy vozů. Pokud hledáte spolehlivý autoservis v Hradci Králové, právě jste ho našli!