Autoškola Bill: výcvik řidičů a školení řidičů všech skupin, Bruntál

Už vás nebaví jezdit veřejnou dopravou nebo neustále někoho obtěžovat s odvozem? Popřemýšlejte o pořízení řidičského průkazu. Pro všechny zájemce z měst Bruntál, Krnov, Rýmařov a okolí je tu Autoškola Bill. Největší autoškola v okrese s více než dvacetiletým působením zájemcům nabízí nejen výcvik řidičů skupiny AM, A1, A2, A, B, BE, C, CE, D, DE, ale také pravidelné školení řidičů, kondiční jízdy, přezkoušení odborné způsobilosti či dopravně psychologické vyšetření řidičů. Na firmu se můžete obrátit také v případě, že potřebujete provést zemní práce, jakými jsou výkopové práce, terénní úpravy nebo demolice.

Naučte se řídit s autoškolou Bill

Ať už jste se rozhodli pro motorku, vlastní auto nebo se chcete stát řidičem z povolání, cestu za vaším snem pro vás znamená Autoškola Bill. Zkušení instruktoři se postarají o to, abyste se naučili vše, co jako dobrý řidič pro bezpečné cestování potřebujete. U Autoškoly Bill můžete absolvovat výcvik pro řidičské průkazy skupiny AM, A1,A2, A, B, BE, C, CE nebo D a DE.

Buďte si za volantem opět jistí

Máte řidičský průkaz, ale už je to nějaká doba, co jste neseděli za volantem? Řízení auta se sice nezapomíná, ale pro pocit jistoty a větší sebevědomí na cestách nabízí svým klientům Autoškola Bill kondiční jízdy. Mezi služby autoškoly patří také školení řidičů, přezkoušení odborné způsobilosti či psychotesty prováděné akreditovaným dopravním psychologem.