Autoškola TOP: řidičský průkaz na auto, kondiční jízdy a školení řidičů, Praha 6

Chcete se naučit řídit a získat řidičské oprávnění? Obraťte se na autoškolu TOP sídlící v městské částí Praha 6, která má za sebou mnohaletou praxi a vyznačuje se trpělivostí a vstřícným přístupem ke svým klientům. Autoškola TOP provádí individuální výuku, dále kondiční jízdy i školení řidičů. 

Autoškola TOP – zkušení lektoři a přátelské prostředí

Výběr autoškoly je při snaze o získání řidičského průkazu velmi důležitý. Právě autoškola vás naučí základní návyky a naopak vám pomůže vyvarovat se zlozvykům. Důležitá je také vstřícnost, klidný přístup, ochota a pečlivost. Autoškola TOP Praha 6 během mnoha let svého působí vyškolila celou řadu dnes zkušených řidičů, kteří si přístup během výuky pochvalovali.

Autoškola klade důraz na pečlivou teoretickou, technickou i praktickou část výuky. Dobře vás připraví na testy i závěrečné jízdy. V současné době má autoškola TOP Praha 6 k dispozici vozy Škoda Fabia, Ford Focus a Opel Corsa. 

Kondiční jízdy a školení řidičů

Autoškola TOP nabízí kromě individuální výuky i kondiční jízdy pro ty, kteří řidičské oprávnění sice mají, ale za volant delší dobu neusedli. Díky tomu si řidičské schopnosti pod vedením zkušeného instruktora osvojí a do řízení se opět brzy dostanou. Firma se nabízí i profesionální školení řidičů. Testy profesní způsobilosti i pravidelná školení jsou přitom povinná pro ty, kteří se řízením živí. Autoškola dále zajišťuje agendu při zájmu o vrácení řidičáku.

TEMATICKÉ ČLÁNKY:

Jaroslav Paták: autoškola a autobusová doprava, okr. Příbram

Hledáte v okrese Příbram autoškolu se vstřícným přístupem, která vás provede na cestě za řidičským oprávněním? Využijte služeb oblíbené autoškoly Jaroslava Patáka, která působí na území okresu Příbram.…

celý článek >>

Karel Kydlíček: autoškola a akreditované školicí středisko, okr. Plzeň-jih

Autoškola Karla Kydlíčka se dlouhodobě věnuje výcviku řidičů, profesním i referentským školením a kondičním jízdám. Působí v okrese Plzeň-jih, své pobočky má ve městech Stod, Nepomuk, Přeštice a Blovice.…

celý článek >>
Kontakty

Autoškola TOP: řidičský průkaz na auto, kondiční jízdy a školení řidičů, Praha 6

Kontakt této firmy byl ověřen Kontakt této firmy byl ověřen Na Chobotě 8/1391
163 00 Praha 6
+420 737 117 389