Najdeme vám tu správnou firmu.

Volejte 720 952 910

AXIS a.s.: výroba, montáže a služby v oblasti průmyslových technologií, Hradec Králové

Akciová společnost AXIS se již od roku 1993 zaměřuje na výrobu, montáže a další služby v oblasti průmyslových technologií. Sídlo společnosti se nachází v městě Hradec Králové, služby však zajišťuje po celé republice a v zahraničí. Průmyslová výroba a další činnost jsou zajišťovány ve střediscích Hradec Králové a Štětí. Firma disponuje vlastními moderními výrobními halami a kvalifikovaným personálem.

AXIS a.s. vyrábí zařízení z oceli a dalších materiálů

Společnost AXIS Hradec Králové se zabývá výrobou zařízení z nerezové a uhlíkové oceli. Průmyslová výroba je zajištěna včetně strojního obrábění, povrchové úpravy a dopravy. Vyrábí například vstupní a výstupní systémy plynových spalovacích turbín, dále ocelové konstrukce dle ČSN a EN, nádrže, potrubní díly nebo svařence.

Společnost se zabývá montáží a demontáží v papírenském, chemickém, dřevozpracujícím, cementářském, energetickém i automobilovém průmyslu a v dalších odvětvích. Součástí služeb je i svářečská škola. Firma tak navazuje na mnohaletou tradici. Svářečská škola je provozována v areálu v Říční ulici. Součástí služeb je výuka i zkoušky. Svářečská škola pod vedením firmy AXIS je oblíbená v širokém okolí. AXIS dále subdodavatelsky zajišťuje i další služby, od povrchové úpravy přes měření po regulace. Standardem je vypracování a dodání projektové a předávací dokumentace.

Průmyslová výroba a montáže v ČR i zahraničí

Průmyslová výroba, montáže a další služby jsou využívány v rámci celé ČR i zahraničí. Firma má zkušenosti s prováděním prací v mnoha zemích Evropy i států bývalého Sovětského svazu. Montážní práce provádí v náročných provozních podmínkách i specifických prostředích v mnoha průmyslových odvětvích.

Kontakty

AXIS a.s.: výroba, montáže a služby v oblasti průmyslových technologií, Hradec Králové

Kontakt této firmy byl ověřen Kontakt této firmy byl ověřen Kydlinovská 29/77
500 02 Hradec Králové
+420 495 800 311