AZ-Pokorny: trubky, hadice a další výrobky pro rozvody plynu, vody a solárních systémů

Společnost AZ-Pokorny se od roku 1993 zabývá prodejem plynových hadic a dalších výrobků pro rozvody plynu, vody a solárních systémů. Dnes používá nejmodernější výrobní technologie, díky kterým jsou veškeré výrobky zhotoveny v nejvyšší možné kvalitě. Společnost vlastní výrobu s širokým portfoliem produktů pro vedení médií a k dispozici má i vlastní vývojové centrum. Potřebujete kvalitní hadice, trubky a další výrobky pro rozvody plynu, vody či solárních systémů? Obraťte se na společnost AZ-Pokorny.

Součást skupiny AZ Gruppe

Společnost AZ-Pokorny je součástí skupiny AZ Gruppe, jejíž historie sahá až do roku 1979. Členové skupiny působí v mnoha státech Evropské unie, od Německa přes ČR, Polsko, Španělsko, Velkou Británii po Slovinsko či Itálii. Základem úspěchu společnosti AZ-Pokorny je německá preciznost obohacená o českou kreativitu a píli. Vznikají tak prvotřídní výrobky pro vedení různých médií, které splňují ty nejpřísnější požadavky ze strany zákazníků.

Sériové výrobky i zakázková řešení

Potřebujete kvalitní hadice, trubky a další výrobky pro rozvody plynu, vody či solárních systémů? Obraťte se na společnost AZ-Pokorny, která vám představí své rozsáhlé portfolio výrobků. Firma sleduje aktuální poptávku na trhu a průběžně doplňuje a modernizuje nabídku produktů. V případě zájmu je společnost připravena nabídnout vám i řešení na zakázku, které bude přesně odpovídat vaším přáním a požadavkům. Hadice, nerezové ohebné trubky, armatury a další výrobky pro vedení různých médií vám budou sloužit řadu let a splní veškeré požadované parametry.

Vývojové centrum AZ-Pokorny

Společnost AZ-Pokorny se kromě výroby hadic, trubek a dalšího materiálu specializuje také na vývoj. Provozuje vlastní vývojové centrum, ve kterém probíhá každý den vývoj a testování nových typů zařízení pro vedení plynu i vody. Díky důrazu na oblast vývoje nabízí firma jedny z nejkvalitnějších výrobků, na které na trhu narazíte.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Profesionální hadice a trubky pro vedení plynu i vody
• Člen významné skupiny AZ Gruppe
• Vývoj a testování výrobků ve vlastním vývojovém centru
• Sériová výroba i zakázkové řešení na míru