B & SPOL., s.r.o.: dmychadla, vývěvy, ventilátory a další technologie

Už v roce 1993 vznikla společnost B & SPOL., která si v průběhu let vytvořila jednu z předních pozic na českém trhu s průmyslovými dmychadly, vakuovými systému, vývěvami a dalšími technologiemi. Společnost má v ČR výhradní zastoupení řady předních světových výrobců zmiňovaných technologií. Kromě samotné dodávky zajišťuje mnoho dalších služeb, mezi které patří servis, měření podtlaku či nadtlaku nebo provoz půjčovny. Sídlo společnosti se nachází v Pelhřimově, obchodní kanceláře pak najdete v Českých Budějovicích a v Praze.

Kompletní zajištění technologií

Zmiňovaná společnost B & SPOL. nabízí kompletní zajištění zakázek dle požadavků zákazníka. Kromě samotné dodávky technologií se postará o návrh vhodného řešení, dodávku i samotnou montáž. Svým klientům poskytuje i odborný záruční a pozáruční servis. Společnost usiluje o to, aby měla výhradní zastoupení významných výrobců, jejichž výrobky může následně dodávat na český i slovenský trh. Portfolio nabízených výrobků zahrnuje technologie výrobců FPZ, Finder, CRI-MAN, Meidinger a mnoha dalších.

Co vše v nabídce společnosti najdete? Především dmychadla, vývěvy či vakuové systémy, ale také ventilátory nebo technologie pro bioplynové stanice. Společnost zajistí také dodávku kompresorů, rychlospojek, čerpadel a míchadel nebo nářadí Nitto Kohki.

Servisní služby a technické poradenství

Na všechny nabízené produkty poskytuje firma B & SPOL. záruční i pozáruční servis. Stroje jsou zpravidla opravovány ve vlastních dílnách v Pelhřimově. Pokud to zákazník požaduje, přijede technik na místo instalace, posoudí závady a po dohodě s provozovatelem buď provede opravu na místě, nebo stroj odveze k opravě. Na přání zákazníka je možné provést elektrorevizi motoru.

Půjčovna zařízení

Potřebujete zajistit v případě poruchy nebo v době servisování zařízení zápůjčku náhradního stroje? I v takovém případě se obraťte na zmiňovanou společnost se sídlem v Pelhřimově. Půjčovné zahrnuje zapůjčení náhradního stroje včetně veškerého příslušenství. V případě záruční opravy je možné zapůjčení zdarma.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Významný dodavatel dmychadel, ventilátorů, vývěr a jiných technologií
• Kompletní realizace – od návrhu přes dodávku po montáž
• Profesionální záruční a pozáruční servis
• Technické poradenství pro navržení správného typu stroje
• Služba půjčovny zařízení