Basno, s.r.o.: stavební práce i rekonstrukce bytových jader, Hradec Králové

Stavební firma Basno, s.r.o. se věnuje stavebním pracím na klíč nebo rekonstrukcím bytových jader a budov. Díky dlouholetým zkušenostem dokážou její pracovníci rychle a kvalitně zrekonstruovat jakýkoliv prostor. Klienti mohou při průběhu stavby osobně dohlížet nebo přenechat veškeré starosti odborným stavbyvedoucím společnosti Basno.

Stavební firma Hradec Králové

Pokud hodláte stavět dům nebo rekonstruovat starší stavbu, nechte si zpracovat stavební projekt od stavební firmy Basno Hradec Králové. Kompletní plán zahrnuje plánovaný rozpočet, konkrétní materiály, které se ke stavbě použijí, nebo časovou osu stavby. Klient má vždy přehled o všem, co se na stavbě děje.

Rekonstrukce bytového jádra – od plánu po realizaci

V panelákových domech se velké rekonstrukci dříve nebo později nevyhnete. Původní elektroinstalace obvykle z bezpečnostních i hygienických důvodů vyžaduje renovaci. Navíc majitelé bytů si chtějí své bydlení designově upravit podle svého. Odborná stavební firma Hradec Králové pomůže svým klientům s návrhem nové koupelny i toalety. Pokud však nechcete využít služeb rekonstrukce na klíč, domluvte se u stavební firmy na jednotlivých činnostech, např. na demontáži umakartového jádra.

Celá rekonstrukce bytu nebo domu by se měla uskutečnit během několika dní. Vše závisí na pečlivém plánu stavby a dodávkách všech materiálů. U přestaveb bytových jader se nejčastěji využívá tzv. ytong, který zachovává odhlučnění a izolační vlastnosti. K zabudování není potřebná malta, ale jen speciální lepidlo.