Beznoska s.r.o.: výroba nástrojů a implantátů pro ortopedii a traumatologii

Ryze česká rodinná firma Beznoska, s.r.o. se zaměřuje na vývoj i výrobu nástrojů a implantátů pro ortopedii, traumatologii a čelistní chirurgii. Specifické zaměření výroby vyžaduje široký rozsah odborných znalostí technického i medicínského charakteru. Také proto úzce spolupracuje s předními odborníky z řad lékařů i metalurgů. Společnost Beznoska spolupracuje s mnoha klinickými pracovišti. Chlubí se také úspěšnou realizací několika patentů.

Výroba implantátů má u nás mnohaletou tradici

Tradice výroby implantátů v Česku sahá až do 50. let minulého století. Už od této doby u nás probíhal vývoj specifických materiálů, a to na základě požadavků profesionálních českých ortopedů. Vývojem a výrobou implantátů se tehdy věnovala firma POLDI SONP v Kladně. Jako vedoucí provozu zde působil Stanislav Beznoska, který se rozhodl zúročit své zkušenosti při probíhající privatizaci.

Na začátku 90. let tak vznikla současná společnost Beznoska, s.r.o., která převzala výrobní program i zaměstnance. V průběhu let se stále vyvíjela a dnes patří mezi významné výrobce nástrojů a implantátů pro ortopedii a traumatologii.

Nástroje a implantáty pro ČR i zahraničí

Výroba nástrojů a implantáte probíhá v kladenském regionu, působnost firmy je však rozšířena na celé území ČR i zahraniční. V roce 2001 byla na Slovensku založena dceřiná společnost Beznoska Slovakia. Firma dodává své výrobky také do Ruska, na Ukrajinu, do Bulharska, Libanonu, Portugalska, Estonska a mnoha dalších zemí EU.

Kloubní náhrady od českého výrobce

Řada zdravotnických zařízení spoléhá na českou kvalitu a využívá vysoce kvalitní a ověřené implantáty od společnost Beznoska. Tento tradiční výrobce vyvíjí a dodává kloubní implantáty, a to zejména kyčelní a kolenní. Díky svým mnohaletým zkušenostem je společnost schopna nabídnout ty nejlepší možnosti, jak si udržet zdraví svých kloubů po co nejdelší dobu. V současné době úzce spolupracuje s Léčebnými lázněmi Bohdaneč, které pacientům zajišťují tu nejlepší možnou léčbu.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Specialista na výrobu nástrojů a implantátů
• Implantáty pro oblast ortopedie, traumatologie a čelistní chirurgie
• Dodávka českých výrobků do mnoha zemí světa
• Návaznost na téměř 70letou tradici výroby implantátů