Biosfor s.r.o.: stimulátor růstu rostlin a listové hnojivo, Pardubice

Společnost Biosfor s.r.o. je český výrobce regulátorů růstu rostlin pro zemědělství, který na trhu působí již více než 10 let. Firma sídlící v obci Slepotice nedaleko Pardubic provádí vlastní výzkum hnojiv a stimulátorů růstu, tudíž se můžete vždy spolehnout na tu nejvyšší kvalitu. K prodeji jsou i listové hnojivo pro pravidelnou výživu vaší půdy a technické přípravky.

Stimulátor růstu zajistí zdravý vývoj rostliny

Každý dobrý zemědělec touží po zdravých rostlinách, a to od vyklíčení až po dozrání. To vám zajistí produkty společnosti Biosfor s.r.o., která nabízí k prodeji stimulátor růstu rostlin pro zemědělskou velkovýrobu. K dostání jsou stimulátory značky Sunagreen, Rexan, Hergit nebo M-sunagreen.

Stimulátor růstu je určený například k optimalizaci počtu produktivních odnoží obilnin i k navýšení růstu kvality. Se všemi stimulátory budete mít jistotu, že rostliny nejen rychle a správně porostou, ale budou také kvalitní a bez vad.

Listové hnojivo pro správné vyživení půdy

Důležitým úkolem každého zemědělce je pravidelná výživa půdy. Firma vám dodá kvalitné listové hnojivo, díky kterému dosáhnete plnohodnotné výživy. Listové hnojivo českého výrobce slouží k efektivnímu a zdravému ošetření vaší půdy. V nabídce jsou listová hnojiva značky Lister, Folit, Borostim i Aktifol.

Listová hnojiva jsou vhodná v případě, kdy je v půdě nedostatek stopových prvků, ideální jsou na jaře nebo podzim při regeneraci rostlin s poškozenými kořeny.

Technické přípravky pro zemědělskou techniku

Zemědělci se neobejdou ani bez technických přípravků, které zajistí perfektní ošetření veškeré zemědělské techniky jako jsou stroje a ostřikovače. Jsou šetrné vůči přírodě, proto je lze využívat ve všech typech zemědělství.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Více než 10 let výroby podle vlastních patentů
• Vlastní výzkum hnojiv a stimulátorů růstu
• Prodej technických přípravků pro zemědělskou techniku
• Kvalitní listové hnojivo
• Spolupráce se specialisty

TEMATICKÉ ČLÁNKY:

AGRO CS a.s.: přední výrobce hnojiv, travních osiv a substrátů, Říkov

Česká akciová společnost AGRO CS patří mezi významné středo a východoevropské výrobce hnojiva, travních osiv a substrátů. Společnost byla založena v roce 1992, tehdy navázala na činnost Agropodniku Česká Skalice.…

celý článek >>
Kontakty

Biosfor s.r.o.: stimulátor růstu rostlin a listové hnojivo, Pardubice

Kontakt této firmy byl ověřen Kontakt této firmy byl ověřen Slepotice 36
530 02 Slepotice
+420 739 429 746           +420 466 798 180