Jste také Dobrý kontakt pro internetové uživatele?
bohm
35812759

 

Společnost Böhm průmyslová automatizace se zaměřuje na vývoj a výrobu automatických montážních a zkušebních strojů pro průmyslovou výrobu. Po dohodě se zákazníkem dodá kompletní řešení v oblasti automatické výroby a zkoušení. Zaměřuje se také na modernizaci a servis stávajících zařízení, programování PLC a PC i výrobu strojních částí.

Böhm průmyslová automatizace, s.r.o.: konstrukce automatických strojů pro výrobu

 

Hledáte specializovanou firmu, která se postará o výrobu montážních či zkušebních strojů určených pro průmyslovou výrobu? Obraťte se na společnost Böhm průmyslová automatizace, která se tomuto oboru věnuje již od roku 1998. V počátcích působení se zaměřovala pouze na návrhy elektrických částí automatických strojů a jejich programování, později se rozšířila o vlastní mechanickou dílnu. V roce 2006 se firma přesunula do nové provozovny v obci Dubičné u Českých Budějovic. V současné době se zaměřuje zejména na konstrukce a výrobu automatických montážních a zkušebních strojů, řízených PLC systémů typů Siemens či IndraLogic VEP.

Kompletní realizace jednoúčelových strojů

Výrobní kapacity firmy Böhm průmyslová automatizace umožňují kompletní realizaci jednoúčelových strojů. Firma zajistí návrh strojních a elektrických částí i samotnou výrobu součástí včetně jejich sestavení. Postará se také o zapojení elektroinstalace a uvedení do provozu.

Firma zajišťuje vlastní výrobu s využitím moderního strojního vybavení. V mechanické dílně má k dispozici například CNC obráběcí centrum LAGUN GNC 5M s řízením Heidenhain. Dále pracuje s frézkou TOS FNK 2, univerzálním soustruhem SN 40C či s různými bruskami – vše s digitálním odměřováním.

Výroba komponentů a elektronické výbavy

Zmiňovaná firma je schopna svařovat ocel, nerez a dural metodou WIG. Jedním z odvětví činnosti je výroba strojních součástí na základě dodané technické dokumentace. Společnost má zkušenost i se stavbou konstrukcí z lehkých duralových profilů. Ve firmě se realizuje veškerá elektronická výbava pro různé typy jednoúčelových strojů.

Používané komponenty umožňují vývoj a výrobu velmi přesných měřicích přístrojů, které se vyznačují rychlým vzorkováním měřených veličin. K vyvíjeným jednoúčelovým strojům dodává společností i řídicí software. Specializuje se na používání průmyslových PC s real-time operačním systémem PharLap. K řízení jednodušších aplikací používá PLC značek Bosch a Siemens.