BONO sort s.r.o.: železářství a výroba klíčů, Velká Dobrá

Ať už se řadíte mezi kutily nebo profesionální řemeslníky, bez kvalitního nářadí a materiálu se neobejdete. Společnost BONO sort s.r.o. se sídlem v obci Velká Dobrá nedaleko Kladna zajišťuje prodej nářadí, nástrojů a spojovacího materiálů. Další oblastí, kterou se firma zabývá, je výroba klíčů a gravírování. Železářství je svým zákazníkům k dispozici vždy od pondělí do pátku od 7:30 do 16:30 hodin.

Prodejna pro řemeslníky a kutily

Železářství BONO sort je oblíbenou prodejnou především pro rozsáhlý nabízený sortiment a odborné zaměření personálu. Prodej nářadí je jen jednou z mnoha oblastí, kterým se prodejna věnuje. Železářství poradí s výběrem elektrického i ručního nářadí, v případě specifických požadavků požadované nástroje nebo materiály objedná a dodá v krátkém čase.

Železářství prodává také spojovací materiál, tesařské kování, brusivo, frézy, elektromateriál i nátěrové hmoty. Z rozsáhlého sortimentu si vyberete vše potřebné pro svůj byt, zahradu, dům i dílnu. Prodejnu navštěvují i profesionální řemeslníci, kteří potřebují kvalitní materiál za rozumnou cenu.

Výroba klíčů, gravírování a další služby

Výroba klíčů je jednou ze specializací železářství. Potřebujete vytvořit kopii svého klíče, koupit nové zámkové vložky nebo opravit stávající klíče či generální systémy? Výroba klíčů zahrnuje servis a kopírování standardních i méně obvyklých typů klíčů. Firma provádí také gravírování a broušení nožů, nůžek i pilových řetězů.