Camp Pálava: ubytování pro aktivní odpočinek, Nové Mlýny

Máte rádi aktivní trávení volného času a letní dovolené? Kempy jsou skvělou možností jak si užít volné dny s rodinou aktivně v přírodě. Mezi oblíbené kempy patří Camp Pálava Nové Mlýny. Nachází se jen necelý kilometr od novomlýnských nádrží. Patří mezi nejvyhledávanější kempy v kraji, několikrát se také umístil na předních příčkách ankety Kemp roku. 

Camp Pálava – oblíbený rodinný kemp s kvalitním zázemím

Rodinný Camp Pálava Nové Mlýny leží pouhých 800 metrů od nádrže u hráze řeky Dyje. Kemp je dobře dostupný ze všech koutů republiky, nachází se v turisticky oblíbené lokalitě a je obklopen krásnou přírodou. Je ideálním místem pro rodinu, sportovní rekreace, školní výlety i milovníky cyklistiky. Právě cykloturistika je nejčastějším cílem návštěvníků. Lokalita přináší možnosti pro rybaření, koupání i posezení ve vinném sklípku. Nechejte se okouzlit krásou Jižní Moravy a navštivte kemp Pálava Nové Mlýny.

Možnosti ubytování a stravování

Camp Pálava nabízí různé typy ubytování podle přání a preferencí návštěvníků. K dispozici je turistická ubytovna s dvoulůžkovými a třílůžkovými pokoji, chatky pro 4 až 5 osob nebo volné plochy pro stany a karavany s možností parkování přímo u stanu. V kempu je k dispozici i elektrická přípojka. V areálu se nachází dřevěné altánky i stoly k občerstvení. Camp Pálava je oplocený a přes noc se zamyká. 

Pro návštěvníky kempu Pálava Nové Mlýny je k dispozici i zóna s wifi připojením. Navštivte Jižní Moravu a užijte si s rodinou nebo blízkými krásné letní dny v ubytovně, chatě nebo stanu. V kempu se nachází i dětské hřiště, restaurační zařízení i ohniště s grilem.