Catus spol. s r.o.: výroba čajů, sirupů a dalších nápojů a potravin, Havlíčkův Brod

Česká rodinná firma Catus se již řadu let zaměřuje na výrobu čajů, sirupů, moštů, práškových směsí, vitaminových doplňků, krémů a různých pokrmů. Základem úspěchu je využití originálních receptur, které jsou zárukou skvělých chutí a prvotřídní kvality. Společnost Catus sídlí v Havlíčkově Brodě, své výrobky však dodává prostřednictvím obchodních zástupců do obchodů a stravovacích zařízení po celé republice. Společnost je držitelem certifikátu FSSC22000:2011, který potvrzuje splnění jednoho z nejvyšších standardů pro výrobu a bezpečnost potravin.

Teplé i studené nápoje z Vysočiny

Hlavní oblastí výroby společnosti Catus jsou nápoje, a to jak teplé, tak studené. Kategorii studených nápojů z Vysočiny zastupují především sirupy, mošty či ledové čaje. Firma vyrábí sirupy s různým podílem ovocné šťávy – 10%, 50%, stejně tak i 100% ovocné koncentráty.

Pestrou nabídku studených nápojů doplňují lahodné bylinné sirupy nebo multivitaminové nápoje. Kategorii teplých nápojů pak zastupují bylinné i ovocné čaje, instantní kávy, kávoviny, kakaa, horké čokolády a podobně.

Těstoviny, bramborové výrobky a další potraviny

Společnost Catus se věnuje také výrobě potravin. V nabídce produktů naleznete například těstoviny, bramborové výrobky, kaše, ovocná pyré, pudingy, perníky, sušenky, sladidla, polévkové směsi, sušenou zeleninu a mnoho dalšího. Společnost se specializuje i na oblast institucionálního stravování. Nabízí nápoje a potraviny vhodné pro stravování ve školních jídelnách, nemocnicích i domovech pro seniory. Spolupracuje s Potravinářskou komorou ČR (označení Český výrobek), se Státním zdravotním ústavem a se společností CEFF (Potraviny bez zbytečné chemie).

Technologie – nápojové automaty, vířiče, termosy

Kromě výroby a distribuce potravin a nápojů se firma Catus věnuje dodávce nápojových automatů i přístrojů na výrobu kávy. Nabízí i vířiče pro přípravu a výdej chlazených nápojů, stejně tak i termosy, které udrží požadované nápoje vždy teplé.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Výroba potravin vysoké kvality
• Teplé i studené nápoje – od džusů přes sirupy a mošty po kávu
• Specialista na oblast institucionálního stravování
• Dodávka technologií pro přípravu a výdej nápojů