Cekr CZ, s.r.o.: stavby, projektování staveb a inženýring, Šumperk

Společnost Cekr CZ, s.r.o. se sídlem v Šumperku zajišťuje komplexní služby v oblasti projekce, inženýringu a staveb. Na trhu působí řadu let, během kterých získala cenné zkušenosti a know-how v  oboru stavebnictví, inženýringu a projektování. Své služby poskytuje investorům a dalším klientům z řad fyzických i právnických osob. Zaměřuje se na realizace různých typů staveb od kancelářských budov přes bytové jednotky po nákupní centra a zdravotnická zařízení.

Projektování staveb podle požadavků zákazníka

Potřebujete zajistit zpracování kvalitního projektu, na kterém leží a padá úspěch realizace nové stavby? Obraťte se na firmu Cekr CZ, která vám nabídne své služby. Má bohaté zkušenosti s projektováním zpracovatelských závodů, projektováním staveb různého typu, zpracováním projektů pozemního stavitelství i místních komunikací.

Společnost Cekr CZ se sídlem v Šumperku se postará o projektování a realizaci všech typů staveb. Má zkušenosti s výstavbou bytových jednotek, stavbou řadových domů i realizací projektů pro novostavby. Specializuje se zejména na inženýrskou činnost v investiční výstavbě. Nedílnou součástí služeb je kromě inženýringu i kompletní zpracování projektové dokumentace na základě přání a požadavků zákazníka.

Provádění staveb, jejich změn a odstraňování

Kromě projektování se firma se sídlem v Šumperku zaměřuje také na samotné provádění staveb. Zajistí výstavbu na základě projektové dokumentace, postará se také o případné změny a stavební úpravy. V neposlední řadě provádí i odstraňování staveb včetně všech souvisejících prací a služeb. Firma přistupuje ke každému zákazníkovi individuálně a připraví mu nabídku včetně cenové kalkulace na míru jeho potřebám. Kontaktujte firmu Cekr CZ a domluvte se na konkrétní formě spolupráce.

Činnost úzce specializovaných poradců

Základem úspěchu realizace bytových i komerčně zaměřených staveb je součinnost s řadou úzce specializovaných poradců, kteří se věnují jednotlivým oblastem projektování, inženýringu a výstavby. Firma Cekr CZ ze Šumperka proto zajišťuje i činnost podnikatelských, finančních, organizačních a ekonomických poradců.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Projektování staveb různého typu
• Inženýrská činnost v investiční výstavbě
• Individuální přístup ke každému zákazníkovi
• Činnost podnikatelských, finančních, ekonomických i organizačních poradců