Centrum intervenčních a psychosociálních služeb, Liberecký kraj

Centrum intervenčních a psychosociálních služeb nabízí své služby všem, kteří jsou ohroženi domácím násilím i všem rodinám nacházejících se ve složitých životních situacích. Na poradnu se může obrátit každý bez ohledu na věk, kdo potřebuje pomoci s manželskými či partnerskými problémy. Liberec, Jablonec nad Nisou nebo i Česká Lípa - tady všude můžete vyhledat potřebnou pomoc.

Pomoc v krizových situacích

Každý z nás se může během života ocitnout v situacích, odkud není úniku bez cizí pomoci. Centrum intervenčních a psychosociálních služeb je tu pro všechny, kteří se dostali do tíživé životní situace a nedokáží se s ní poprat sami.

Poradna s dlouholetou tradicí nabízí klientům služby v oblasti manželských i mezilidských vztahů. Obrátit se na ni můžete v krizové situaci během rozvodu i po něm, ale také s problémy se závislostí. Centrum intervenčních a psychosociálních služeb poskytuje:

  • Individuální i párové poradenství
  • Rodinné poradenství
  • Krizovou intervenci
  • Skupinovou psychoterapii
  • Sociálně právní poradenství

Linka důvěry jako 24hodinová pomoc na dálku - Liberec, Česká Lípa i Jablonec nad Nisou

Linka důvěry je připravena k dispozici všem, kteří se potřebují svěřit s nějakým osobním problémem, a to 24 hodin denně. Veškeré hovory jsou anonymní, takže se můžete bez obav a studu svěřit s čímkoliv, co vás trápí.

Klientům jsou k dispozici profesionální a ohleduplní konzultanti a psychologové, kteří jsou připraveni kdykoliv pomoci a vyjít vstříc potřebám všech klientů, a to jak na lince důvěry, tak i v poradnách ve městech Liberec, Česká Lípa i Jablonec nad Nisou.