Čert střechy Josef Pross: dodávky, opravy a rekonstrukce střech, Kostelec nad Orlicí

Už má vaše střecha nejlepší léta za sebou a vy přemýšlíte o její rekonstrukci? Firma Čert střechy Josef Pross se sídlem ve městě Kostelec nad Orlicí se již řadu let věnuje kompletní realizaci střech. Po předchozí domluvě se zákazníkem provede klempířské práce, tesařské práce a samozřejmě i práce pokrývačské. Poskytuje také výškové práce za pomocí výškové plošiny nebo shazování sněhu ze střech.

Dodávka, oprava i rekonstrukce střechy

Josef Pross provádí dodávky, opravy i rekonstrukce střechy. Pomůže s výběrem střešní krytiny, vymění ji celou nebo jen část. Pokrývačské práce jsou při dodávce nebo rekonstrukci důležité, podstatné jsou ale i další řemeslné obory. Součástí poskytovaných služeb jsou tesařské práce, které zahrnují i výrobu pergol a dřevěných konstrukcí.

V případě zájmu se firma se sídlem v obci Kostelec nad Orlicí postará o klempířské práce, od montáže okapů po střešní doplňky. Chcete mít opravu střechy bez starostí? Firma Čert střechy nabízí i dodávky a rekonstrukce na klíč. Vy jen zadáte své požadavky a budete se bez starostí dívat, jak vám střecha vzkvétá před očima.

Výškové práce s využitím výškové plošiny

Josef Pross má bohaté zkušenosti s prováděním výškových prací. S využitím montážní plošiny zajistí výškové úklidové práce, nátěry i shazování sněhu ze střechy. Výškové i tesařské práce provádí s využitím horolezeckých technik. Firma sídlí v obci Kostelec nad Orlicí, své služby zajišťuje v širokém okolí.