CNS - Industry s.r.o.: obrábění strojních součástí z kovů a plastů, Chomutov

Společnost CNC Industry nabízí širokou paletu služeb v oblasti obrábění strojních součástí z kovů a plastů. Postará se o vše potřebné od technologické přípravy přes realizaci po dopravu až k zákazníkovi. Společnost současně působí jako významný distributor a prodejce svařovacích drátů pro Českou i Slovenskou republiku. Sídlo firmy se nachází ve městě Chomutov. Druhá provozovna se nachází na Slovensku v obci Snina.

Přesné obrábění kovů a plastů

Chomutovská firma CNS Industry využívá moderní technologické vybavení, díky kterému je schopna zajistit přesné obrábění strojních součástí z kovů a plastů. Využívá při tom profesionální NC a CNC stroje. Kromě toho se zaměřuje i na tepelné zpracování a různé povrchové úpravy materiálů, montáž celků a dodávky výrobků tuzemským i zahraničním odběratelům s využitím vlastní dopravy.

Firma realizuje kromě samotného obrábění kovů a plastů i technologické přípravy, postará se o tvorbu modelů či programů pro konkrétní typ stroje. Zajišťuje jak kusovou, tak malosériovou výrobu.

Kvalitní CNC stroje a další technologické vybavení

Firma CNS Industry z Chomutova je schopna zajistit přesnou a precizní výrobu jen díky profesionálnímu strojnímu vybavení. K dispozici má moderní CNC stroje a obráběcí centra od výrobců DECKEL či EXERON. Při výrobě a obrábění využívá například horizontální vyvrtávačku, 3D tiskárnu, soustruhy, frézky, brusky a další techniku.

Montáž celků přímo u zákazníka

Kromě samotného obrábění plastových či kovových dílů se společnost CNS Industry zabývá i montáží celků přímo u zákazníka. Po provedení výroby obstará dopravu na určené místo a výrobky smontujte dle požadavků. Firma spolupracuje s řadou tuzemských i zahraničních společností. V minulosti realizovala zakázky například pro SVQ-Czech s.r.o. Chomutov, Rostra s.r.o. Vizovice, KorexSV s.r.o. Snina či HP-Steel s.r.o. Bardejov.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Přesné obrábění strojních součástí z kovů a plastů
• Použití kvalitních CNC strojů a dalšího technologického vybavení
• Zajištění dopravy a montáže celků u zákazníka
• Distribuce a prodej svařovacích drátů pro ČR i SR