Jste také Dobrý kontakt pro internetové uživatele?
colney4
cccc

 

Společnost Colney, s.r.o. se zaměřuje na výrobu garážových vrat, bran a venkovní stínicí techniky. Oblíbená jsou zejména sekční garážová vrata Colney Klasik, která i přes vysokou kvalitu patří k těm nejlevnějším na trhu. Cena je dostupná díky vlastní montáži komponentů. V nabídce naleznete také pohony, ovladače a další příslušenství.

Colney, s.r.o.: garážová vrata za bezkonkurenční ceny, Ledenice

Chtěli byste vyměnit stará garážová vrata za nová, nebo vybíráte vrata do plánované novostavby? V obou případech se podívejte na rozsáhlé portfolio produktů společnosti Colney, s.r.o., která se na výrobu různých typů garážových vrat zaměřuje. Zákazníkům zajišťuje také prodej bran, venkovní stínicí techniky a souvisejícího příslušenství. Díky vlastní montáži jednotlivých komponentů nabízí dostupnou cenu a kvalitu bez kompromisů.

Různé typy garážových vrat

V nabídce společnosti Colney, s.r.o. naleznete různé typy garážových vrat, která najdou využití v jakékoliv garáži. Nejvyhledávanějším typem jsou sekční garážová vrata, která jsou tvořena z několika panelů zasouvajících se pod strop. Vedle nich však nabízí také oblíbená garážová vrata Rollo, u kterých se jednotlivé panely rolují do boxu nad otvorem. Takové řešení je vhodné i do garáží, které mají nižší strop, nebo mají na stropě trubky a jiné překážky.

Brány i venkovní stínicí technika

Své mnohaleté zkušenosti s konstrukcí garážových vrat využívá společnost Colney, s.r.o. také při výrobě dalšího produktů. Patří mezi ně zejména samonosné hliníkové brány a venkovní stínicí technika. Samonosné brány z hliníku jsou oblíbené díky své lehkosti a stálosti materiálů. Za přijatelnou cenu získáte výrobek, který vám bude dobře sloužit řadu let. Portfolio výrobků v oblasti venkovní stínicí techniky tvoří především markýzy. Jsou dostupné v různých rozměrech i provedeních a hodí se pro zastínění jakýchkoliv prostor v domácnosti. Využívají se například pro zastínění teras, balkonů či pergol.

Je běžným standardem, že garážová vrata i brány jsou vybaveny pohony a možností dálkového ovládání. Tato funkce nechybí ani v případě výrobků od Colney, s.r.o. Společnost spolupracuje s ověřenými výrobci pohonů, které se vyznačují snadným ovládáním, rychlým otevíráním a velkou životností.