COMINFO, a.s.: profesionální řešení identifikačních a přístupových systémů, Zlín

Akciová společnost COMINFO se sídlem ve Zlíně nabízí ucelené a profesionální řešení identifikačních a přístupových systémů. Na trhu působí přes 30 let a každým rokem zajistí více než 550 instalací pro různorodé projekty po celém světě. Společnost se specializuje na kompletní dodávky turniketových vstupů, docházkových, přístupových a stravovacích systémů, stejně tak i vstupenkových systémů nebo řešení pro evidenci návštěv.

Turniketové vstupy

Společnost COMINFO řeší kompletní řešení vstupních turniketových systémů. Vlastní výrobou zajištuje dodávky všech typů turniketů: designové turnikety se skleněnými křídly pro recepce a vstupní lobby, standardní tripodové turnikety pro zaměstnanecké vstupy nebo plnovysoké turnikety pro samostatné nehlídané vstupy (obvykle jako součást plotu). V nabídce je mnoho různých povrchových úprav i volitelných doplňků.

Přístupové a docházkové systémy

Jednou z oblastí, na které se dále společnost COMINFO zaměřuje, je vývoj a dodávka přístupových a docházkových systémů. Patří mezi ně oblíbený systém ACCESS, který je určený pro řízení, kontrolu a zpracování definovaných pohybů a přístupů osob a vozidel. Identifikace probíhá pomocí bezkontaktních karet s využitím podpůrného hardwaru a souboru programových modulů.

Společnost je významným dodavatelem ucelených docházkových systémů. Jedná se o systém INFOS, který slouží k evidenci a automatickému zpracování docházky na základě dat o průchodech z docházkových terminálů. Kromě toho, že systém docházku vyhodnocuje, umožňuje také kontrolu dle předem definovaných modelů pracovní doby. Zpracovaná data lze přehledně editovat, tisknout nebo exportovat.

Vstupenkové systémy

Portfolio produktů společnosti COMINFO zahrnuje také vstupenkový systém, který se s oblibou používá pro placený kontrolovaný vstup do bazénu, wellness a fitness centra, sportovní stadiony, nebo pro vstup na různé atrakce.

Stravovací a další systémy

Kromě výše zmíněných aplikací lze systémy společnosti COMINFO úspěšně nasadit do mnoha dalších oblastí. Společnost například dodává ucelená řešení pro firemní stravovací zařízení, která umožňují řešit i bezhotovostní platby. Vyvinula také komplexní systém pro evidenci návštěv. Kompletní přehled systémových řešení naleznete na internetových stránkách společnosti.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Profesionální řešení identifikačních a přístupových systémů
• Vstupenkové systémy pro bazény, wellness, stadiony či hudební kluby
• Evidence návštěv, systémy pro prádelny, stravovací systémy a další
• Česká společnost s více než 30letou historií
• Každoročně realizuje více než 550 projektů po celém světě

Kontakty

COMINFO, a.s.: profesionální řešení identifikačních a přístupových systémů, Zlín

Kontakt této firmy byl ověřen Kontakt této firmy byl ověřen Nábřeží 695
760 01 Zlín
+420 603 197 051