Covering s.r.o.: specialisté na střechy, Ostrava

Společnost Covering s.r.o. se ve městě Ostrava již řadu let zaměřuje na stavbu i rekonstrukce střechy domů, bytů, ale i chat či dalších stavení. Spolehliví a šikovní klempíři, tesaři i pokrývači se postarají o to, aby vám nad hlavou stála kvalitní a odolná střecha podle vašich představ, přání a možností. Hlavním cílem společnosti je poskytnout širokou škálu služeb v oblasti oprav, rekonstrukcí i stavby nových střech.

Kvalitní a bezpečné střechy

Střechy, které společnost nabízí svým klientům, jsou vyráběny z kvalitních, odolných a bezpečných materiálů. Jen tak může společnost zajistit krásný domov v bytě, rodinném domě, ale i na chatě. Střešní konstrukce je vyráběna vždy na míru. Objednat si můžete rekonstrukci střechy, opravu nebo stavbu zcela nové střešní konstrukce.

Firma staví střechy šikmé, ploché i strmé. Na výběr je široké spektrum střešní krytiny, od asfaltové, přes plechové až po vláknocementové. Služby nabízí firma především ve městě Ostrava, ale po domluvě také v blízkém okolí.

Profesionální tesaři, klempíři i pokrývači

Firma se pyšní kvalitním týmem pracovníků, kteří během let nasbírali na střechách cenné zkušenosti, které dennodenně při práci využívají. Tesaři vám postaví kostru jakékoliv střechy, která bude pevná, pokrývači ji pokryjí kvalitní krytinou z vysoce kvalitních materiálů a klempíři pak dovrší mistrovské dílou výrobou a montáží okapů a dalších klempířských prvků.

Hlavním cílem firmy je uspokojit přání a představy všech klientů a zhotovit jim odolné střechy, které jim zajistí hezký, teplý, suchý a bezpečný domov.