D/K FASHION: proděj oděvu a šperků, Plzeň

Módní butik D/K FASHION se sídlem v Plzni se specializuje na prodej značkových oděvů a šperků. V rozsáhlém portfoliu si vyberete z nabídky značek DYRBERG/KERN, dále Ti Sento, MICHAEL KORS, IVKO, TUZZI a dalších. Butik zajišťuje také prodej italských kabelek a dámských hodinek. Kromě prodeje se zabývá pořádáním přehlídek na společenských akcích i firemních večírcích.

Prodej značkového módního oblečení a šperků

Hledáte nový kousek do svého šatníku a chcete si vybrat v butiku, kde vám poradí a nabídnou jen kvalitní oděvy a šperky? Plzeňský butik D/K FASHION, jehož tváří se stala Gabriela Straková, se dlouhodobě zabývá prodejem značkovým výrobků.

Šaty, kostýmy či šperky zmíněných světových značek DYRBERG/KERN, MICHAEL KORS, IVKO, TUZZI či Ti Sento jsou zárukou kvality a klientovy spokojenosti. Butik neustále obnovuje svou nabídku a následuje aktuální trendy. Plzeňský butik uspokojí vaše potřeby i v případě, máte-li zájem o nákup nových módních dámských hodinek či kabelek italské produkce.

Pořádání módních přehlídek

Svou pestrou nabídku oděvů a šperků uplatňuje také při pořádání módních přehlídek. Pokud chcete zpestřit svou společenskou akci, firemní večírek nebo jinou kulturní událost, přehlídka je vynikající volbou. Na podobě pořádané akce a jejím zaměření se domluvíte přímo s butikem, který rád vyhoví vašim přáním a potřebám.