DA Servis CZ, s.r.o.: průmyslové šicí stroje Dürkopp-Adler

Hledáte pro svůj provoz profesionální průmyslové šicí stroje, které vynikají kvalitou, spolehlivostí a maximální životností? Obraťte se na společnost DA Servis CZ, která se specializuje na prodej a servis průmyslových šicích strojů Dürkopp-Adler. Kromě toho dodává profesionální vyšívací stroje Barudan a speciální stroje o výrobce Mitsubishi. Součástí poskytovaných služeb je odborné poradenství při výběru a zprovoznění průmyslových šicích strojů i následný záruční i pozáruční servis.

Průmyslové šicí stroje Dürkopp-Adler

Průmyslové šicí stroje se úspěšně používají v mnoha zemích v odvětví čalounické, automobilové, sportovní i nábytkářské výroby. Dürkopp-Adler má po celém světě více než 170 poboček a zastoupení. Pro Českou republiku zajišťuje prodej a servis těchto strojů právě zmiňované společnost DA Servis CZ, která spolupracuje s mnoha českými firmami z různých oborů.

Průmyslové šicí stroje Dürkopp-Adler si získaly svou oblibu zejména díky kvalitnímu zpracování, velkému výkonu, spolehlivosti i životnosti. Firma úzce spolupracuje zejména s výrobci automobilů, pro které vyvíjí nové stroje dle požadavků a povahy výroby. Pro výrobce technického šití a filtrů vyvinula například speciální ramenové stroje s otočným ramenem o délce 1000 mm.

Záruční a pozáruční servis průmyslových šicích strojů

Společnost DA Servis se postará o prodej a dodávku průmyslových šicích strojů, ale také o jejich odborný záruční i pozáruční servis. Běžné a střední opravy přitom provádí přímo u zákazníka. Pokud je třeba provést náročnější zásah či generální opravy, převeze šicí stroj do svého střediska a práce provede v krátkých předem stanovených lhůtách. Servis strojů je rychlá i díky velkým skladovým zásobám originálních náhradních dílů.

Spolupráce s firmou Dürkopp Adler začala již v 80. letech

Společnost se v oblasti průmyslových šicích strojů pohybuje již řadu let. Spolupráce s firmou Dürkopp Adler AG začala již v roce 1987, kdy vznikla spojením dvou značek. Nejprve působila jako servisní středisko Mechaniky Praha, poté jako pobočka firmy Landau Vídeň a od roku 1993 jako zastoupení Dürkopp Adler Austria. Po reorganizaci servisních středisek bylo založeno výhradní zastoupení pro ČR – DA Servis CZ, s.r.o. Díky dlouholeté spolupráci s mateřskou firmou jsou všichni zaměstnanci skutečnými odborníky v oblasti průmyslových šicích strojů. Technici pravidelně navštěvují hlavní závod v Bielefeldu, kde jsou seznamováni s novinkami firmy a zaškolováni na nové stroje.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Prodej průmyslových šicích strojů
• Záruční i pozáruční servis, rychlá dodávka náhradních dílů
• Úzká spolupráce s mateřskou firmou Dürkopp Adler
• Využití strojů pro automobilový průmysl, čalounictví, nábytkářství a další obory