DACOM Pharma s.r.o: výroba potravinových doplňků a kosmetiky na míru, Kyjov

Společnost DACOM Pharma se zaměřuje na zakázkovou a smluvní výrobu potravinových doplňků a kosmetických přípravků. Firma je schopna zpracovat suroviny dodané klientem, stejně tak zjistit jejich dodávku. V oblasti výroby tobolek, blistrů a obalového materiálu se pohybuje již od roku 1992. Díky týmu odborníků s mnohaletými zkušenosti je společnost DACOM Pharma schopna vyvinou téměř jakýkoliv doplněk stravy na základě požadavků ze strany zákazníka. Přípravky vyrábí nejčastěji ve formě prášků a tekutin.

Výroba a plnění tobolek

Součástí zakázkové výroby potravinových doplňků a kosmetických přípravků je výroba a plnění tobolek. Společnost vám zajistí dodávku kvalitních prázdných tobolek, stejně tak zajistí i jejich plnění. K dispozici má ověřené tobolky pocházející od renomovaných předních výrobců. V nabídce naleznete jak tobolky HPMC, tak želatinové. Kapsle jsou k dispozici v různých velikostech i barvách včetně transparentních typů.

Potravinové doplňky a kosmetické přípravky na zakázku

Společnost DACOM Pharma má mnohaleté zkušenosti v oblasti výroby potravinových doplňků a kosmetických výrobků. Vyrábí i vlastní vysoce kvalitní přípravky na klouby. Po intenzivním vývoji vytvořila například oblíbený přípravek Colafit, který se stal nosným produktem společnosti. V téměř nezměněné podobě se prodává dodnes.

S rostoucí poptávkou po Colafitu firma rozšířila sortiment také o opalovací krémy či repelentní přípravky. Pro své klienty vyrábí na klíč také přípravky pro péči o rty, opalovací mléka pro děti i dospělé, lubrikační gely či tělové krémy. Po domluvě je schopna vyrobit jakýkoliv doplněk stravy či kosmetický doplněk, a to i v malých sériích.

Blistrování a výroba obalů

Nedílnou součástí služeb firmy DACOM Pharma i blistrování a výroba obalů. Podle požadavků zákazníka vyrobí i lahvičky či krabičky, ve kterých budou výrobky uloženy. Zakázkovou výrobu obalů usnadňuje 40 různých výsekových raznic pro nejběžnější typy krabiček a pro etikety. Firma pomůže a poradí i s výrobou grafického návrhu.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Výroba potravinových doplňků a kosmetických přípravků
• Prodej a plnění tobolek od ověřených dodavatelů
• Zakázková výroba na klíč – od návrhu po balení
• Blistrování a výroba obalů včetně možnosti grafického zpracování
• Výroba vlastního úspěšného přípravku Colafit na kluby