DAPAS spol. s r. o.: specialista na obalový materiál, Konice

Společnost DAPAS patří mezi jednoho z největších specialistů na obalový materiál v ČR. Zaměřuje se na výrobuLDPE fólií, polohadic a hadic pro balení zboží i potravin. V nabídce společnosti naleznete celou řadu typů obalového materiálu, který je dodáván v mnoha provedeních a přesně podle potřeb zákazníků. Firma vyrábí pytle, sáčky, tašky a další produkty včetně možnosti potisku.

Obalový materiál – LDPE fólie pro skupinové balení

Společnost DAPAS se sídlem v obci Konice se specializuje na výrobu LDPE fólií, hadic a polohadic. LDPE fólie mají nízkou hustotu a vynikají svou pevností, barevnou stálostí i chemickou odolností. LDPE fólie a další materiál jsou vhodné pro skupinové balení do průmyslu, ale i do menších provozoven.

Vyberte si z různých druhů obalového materiálu. Firma vyrábí fólie potravinové, smrštitelné, kluzné, nekluzné, pro ruční i strojové balení a další. Společnost dodá i přířezy, překryvy či HDPE fólie. Odebírejte obalový materiál přímo od českého výrobce s 25letou tradicí a spolehněte se na vysokou kvalitu.

Pytle, sáčky, tašky a další výrobky

Firma DAPAS Konice vyrábí také různé výrobky z polyetylenových fólií. Pro své klienty zhotoví pytle, sáčky, tašky a další výrobky přesně podle zadání. Obalový materiál dodá i s

potiskem až v 6 barvách. Obalový materiál tak kromě ochranné funkce plní i funkci reklamní.

Firma plní své povinnosti a zajišťuje zpětný odběr a využití odpadu z obalů podle přísných norem. Spolupracuje se společností EKO-KOM, se kterou uzavřela smlouvu o sdruženém plnění.