Davmar Liberec: stavba či rekonstrukce střechy i klempířské práce

Ať už chcete postavit novou střechu nebo rekonstruovat tu starou, obrátit se můžete na firmu Davmar. Střechy jsou jejich specializací, ale nabízí i provedení klempířských, zednických a výškových prací. Firma sídlí v městě Liberec, avšak její klempíři působí i v okolí.

Stavba střechy, ale i střešní okna a solární panely

Firma Davmar zajistí kompletní montáž i opravu střech všech typů krytin. Firma staví i rekonstruuje pultové střechy, stanové střechy i střechy sedlové, valbové a mansardové. Klempíři z firmy Davmar vám vaši střechu odborně zkontrolují a poradí s výběrem nejlepší možné střešní krytiny. Firma zároveň provádí i montáž střešních oken a instalaci solárních panelů do taškových krytin. Ke střechám patří i hromosvodné systémy, které firma také dokáže zajistit a později případně opravit nebo zkontrolovat jejich funkčnost.

Klempíři s dlouhou praxí

Davmar nabízí i profesionální klempířské práce. Klempíři provádí instalace kopulí, věžiček a jiných atypických tvarů střech. Vyrábí a montují i parapety pro rodinné nebo panelové domy a oplechovávají balkóny. Dále vyrábí prvky vzduchotechnických systémů, které zároveň odborně namontuje. Na firmu se můžete obrátit i v případě zateplování fasád, zednických prací nebo výškových prací. V neposlední řadě firma nabízí i pronájem lešení. Davmar vám zajistí profesionální a spolehlivou práci provedenou odborně vyškolenými klempíři s dlouhou praxí. Působí zejména v oblasti Liberec a okolí.